Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Cvp verdiğin için çok teşekkür ederim cnm benim bugün 13.cu günüm iğne olduğum günü saymıyorum doktorum biraz umutlu konuştu ama benim hiç belirti m yok sadece ara ara midem bulanıyor okadar göğüs hasasiyetimin hiç yok ama hamile kalan herkes göğüs hasasiyetinden bahsediyo onun için kafam baya bi karışık hayırlısı artık beklemek.

Bazı kişiler adet belirtilerini hic yasamiio ve hamile kaldgini ogrenio bazilarndada adet olcek GB oluo ama hamile oluo kişiden ksye değişir bir iki gün daha bekle bakalım inşallah hayırlı hbrler duyariz

S.a bende bu ay 10 gün önce klomid ve catlatma ignesi vuruldum.yurt dışından tatile geldim ney neyin belirtisi kafam karıştı geldiğimdn beri midem yanıyor ağrıyor belim çok ağrıyor son 2-3 gün özellikle..midem bu gece hiç yatirmadı.sonucumuz hayr olsun inş.

Kizlar merhaba araniza yeni katildim.1 yillik evliyim esimdede bende bi sorun olmadigi halde hamile kalamadim.Bende bu ay klomen kullanip arkasindan 22 nisanda catlatma ignesi oldum.kasiklarimda igne yaptirdiktan sonra agri oluyo devamli..İnsllh bu ay olur..

Bilgem inşallah hayırlısiyla tutar iğne kasik ağrısı yapio fazlasyla sabret 14. Gün tahlili yptr inşallah hayırlı gusel hbrler alirsin

Bende ayın 23.de oldum çatlatma iğnesi.Çok fazla kasık ağrısı yapıyor hayırlı sonuçlar alırız inşallah.

Geri