Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Serife geçen gün soramamistim seni şuanda dördüncü ignenin sonucunu mu bekliyisun.asya arkadasim sennde strws yapma daha cok basindasin.en birinci düşmanımiz yaptigimiz stresler bunu unutma.sen ne kadar stres olursan eşinde o kadar olur.rahat ol ki herşey Güzel olsun olumlu olsun.rabbim hepimizinde gönlünde kini en güzel en hayirli sekilde versin.unutmayalim birbirimizede bol bol dua etmeyi.

Serife geçen gün soramamistim seni şuanda dördüncü ignenin sonucunu mu bekliyisun.asya arkadasim sennde strws yapma daha cok basindasin.en birinci düşmanımiz yaptigimiz stresler bunu unutma.sen ne kadar stres olursan eşinde o kadar olur.rahat ol ki herşey Güzel olsun olumlu olsun.rabbim hepimizinde gönlünde kini en güzel en hayirli sekilde versin.unutmayalim birbirimizede bol bol dua etmeyi.

Gözde cim polip var demistin ondan dolayi dimi bu işlem.moralini yüksek tut gülüm. Bence o polip alibdiktan sonra hamileligin cok daha kolay olacsk inşallah görürsün.canlarim ne lur ümitsizliğe dusmeyelim ümitsizlik bize yakismiyo yakismaz.beyinden ne geciyosa vucudumuza da yansiyo.rahat ol canim benim bu işlem olsun ki miss kokulunu kucagina alasin Allahin izniyle.

Insallah canm yaa . Esim allh razi olsn oda sikinti etme dio. :( bklm sali gnu bklyorm ins hayirli habrlr verrim. Rabbim kimsenn kucagni bos brkmz inssahh..

Insallah canim benim. Bak bende üç dört yillik evliyim.yasim 31 .ve benimde ilk ignem.bakalim bi hayirlisiyla ne zaman gelecek bebislerimiz.rahat olalim . öpüyorum sizi canlar.

Benm anlmdgm doktor 8aylk evli hani yeni daha ama doktor catltma ignesi yapcm dedi .senn 3yil olms yeni yapacksn. Acaba yapmazsm mi??? Ltfn bi akilvernnnnn......cok kararszmm.. Iste doktorma cokk gvnyrmm off offf:((

Asyacım bu süreçte Kafanı çok karıştıran Şeyler olcak. Benim doktorum 1yıl minimum süre vermişti. Sen eğer doktoruna güveniyorsan sorgulama bence sonuçta stres oluyorsun hep. Hem bebiş olcak mı diye düşünmeye başlıyor insan hemde acaba başka doktora mı gitsem güvenmekle hata mı ettim gibi sorular.

Geri