Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

:)elimden geleni yapıyorum yeni bir şehre taşındım ve kimseyi tanımıyorum aklım ondan sadece bebege odaklanıyor onu da biliyorum Yoksa çok takıntılı biri değilim sizce bana ignemi verecek çatlatma ignesi eger büyümüşse
bence vermesi gerek vermezse sen söyle yani çatlatma iğnesi olursa çatladığı kesin olarak biliniyo gibi bişey yani

6 gun once catlatma ıgnesı oldu kasık agrılarım var bugun basladı neden olur dusunmeken kafayı yemek uzereyım

Yarın gttgnde yumurtalarının buyuyup buyumedgne bakar eger yeterlı mm yanı 18-20mm olmssa catlatıcı ıgne verr ama bazı doktrlar ılk once kendılgnden catlamasını beklıo. Incır suyu daha faydalı dıe blıorum ama yemek de ffayda eder sanırım Insallah tedavın olumlu sonuclanır

İnş bilerek incir suyunu içmedim çok büyürse kist olur diye içmedim yemek daha iyi dediler gittiğim hastane tüp bebek merkezi antalyanın bir numaralı doktoru ama ben yinede telaş içimdeyim agrım olmadı hapı içerken o zaman büyümüyor diye okumuştum burda o yüzden sıkıntı yaptım :(

Sefanur dua et agrısı çekmen iyiye işaret bende oda yok normalde adet agrısı çekerim ölümlerden ölüm begenirim ama benim yarın belli olacak çatlatma ignesi olup olmaycagım

Geri