Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Canım sakn üzülme lütfen ya evet hayal krikligii çok kötü ama elbet kucağımza alicaz bir gün bnde adet olcakmsm gbi ağrım var bgn test vermem lazm gitmek istemiyorum akışına bırakmak istiyorum dua et ve sen zaten yapman gerekeni yapıyosun allah ne zaman dilerse meleğin yanında olur üzülme

Evet haklsın canım.cok araştırma yapıyorum internette ne varsa okudum diyebilirim.bazi kaynaklarda da igneden 2 hafta sonra diyo.doktorumla görüştüm bana adet olmazsan test yaptır dedi.yani olana kadar bekle olursa da 2.günü gel dedi.içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir umut var :( ve bi o kadar da hayal kırıklığı :(

Aynı şeyleri düşünüyoruz ve yapıyoruz girmedim site okumadım yazı kalmadı ezberledm artık banada doktorum adet olmazsan tekrar test yaparız dedi demekki az olsa umut var yoksa ndn desin ki

Merhaba ben ikinci kez catlatma ignesi oldum. Bugün 17. Günüm 13. Günü idrar testi negatif çıktı adetime 1 gün kaldı test yapmak istiyorum ama çok korkuyorum. İki gün önce adet sancisi yaşadım şimdide günü gelecekti diye bekliyorum ama sanki adet olacakmış gibi hissediyorum çok hafif sancı var belkide bana öyle geliyor kendimi dinliyorum resmen neredeyse tüm yorumları okudum

Hayatımda hicbirsey böyle heyecanla beklemedim Allahım isteyen herkese nasip etsin arattirmasin. Saatler dakikalar geçmiyor sanki. Bu tedavi süreci çok tuhaf bişey 9 ayda dünyam alt üst oldu

Serdem bn takmadigimi düşünüyordum ama bi baktım aklım hep bunla meskul ister istemez doğal belki ama fazla kaptırmak lazım pskolojimz mahfolcak de korkuyorum.rabbim gönlüne göre versin inşallah senin tutmustur

Serdem bn takmadigimi düşünüyordum ama bi baktım aklım hep bunla meskul ister istemez doğal belki ama fazla kaptırmak lazım pskolojimz mahfolcak de korkuyorum.rabbim gönlüne göre versin inşallah senin tutmustur
inşallah Karanfilevrm hepimiz güzel haberler veririz. buradaki yorumları okuyunca yalnız olmadığımı anladım Allahım bekleyenlerimize yardım etsin

kızlar ben adet oldum bu ayda gitti sinirimden ağladım doktoru aradım klomene devam dedi bilmiyorum doktoru mu değiştirsem ama görüyorum ki genel olarak herkesin benzer tedaviler.

Geri