Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

rabbim size de verecek ben inanıyorum sadece isyan etmeyin herşeyin hayırlısını dileyin emin olun sizde anne olacaksınız tum dualarım sizinle emin olun :melek:

Kızlara
Doktor bana kızdı. Baska bir doktora geldim.kendi doktorum7 ayda neden klomen iğne verdi diyor.isin içine girince iğne ilaç çıkılmaz oluyor diyor.kendinizi dinleyin rahat bırakın dedi.

Kızlara Doktor bana kızdı. Baska bir doktora geldim.kendi doktorum yurtdisina gitti.7 ayda neden klomen iğne verdi diyor.isin içine girince iğne ilaç çıkılmaz oluyor diyor.kendinizi dinleyin rahat bırakın dedi.

cok tskr ederim biraz rahatladım kanamam kalmadı çok fazlada insan tedirgın oluyor genede salı günü gelseydi çok merak ediyorum ikizlerimi

Oy cok iyi anliyorum seni bizim omrumuz hep beklemekle.geciyor icini ferah tut canim , hamile kalamazsn olmasini beklersin kalirsin kalp atisi oda gecer tarama testlerini bekle:) bunlar tatli telasa rabbim eli ayagi.duzgun saglikli birsekilde kucagina alacagin gunu hisset canim.kafan rahat olsun.

Büşra cim üzülme tamammi.bndede tek çizgiydi biliyorsun.öğün adet oldum.insan üzülüyor çok.gece rüyamda kucağımdan bir erkek çocuk aldılar. Nasıl ağlıyordum.kendi sesime uyandım.yine ağlamaya başladım. Yalnizlikkk cook geçmiş olsun.ikiz hamilelik teke göre çok ağır geçermiş. arkadaşımda ikizdi normal yolla hamile kaldı.biz teke bile razıyız :(

Biliyorum 5 yildir bende hep oyle.ruyalar gordum etkileniyor iste bunyemiz ben bu ay da olmazsa hep buhar yapacagim.umudunu hic kaybetme canim ben kaybetmiyorum daha sıkı calisiriz bu ay Allah in izniyle tabi

Kızlar doktor eşimden sperm testiistedi.yaptirdik.cok iyi kalitesi sayısı ama hareket sayısı az dedi.urolojiye gönderdi oda tekrar ultrason ve Sperm testi günü verdi.zmnda önemli dedi.crsmba günü testleri var tekrar değişik bişey dedi ismine eger o varsa hareket azlığından oluyormuş onuda ameliyat edicez dedi.bnada doktorum bu ay ilacı kesiyorum dedi.insallah vardır bi hayır bu doktorda kizlar

Kızlar doktor eşimden sperm testiistedi.yaptirdik.cok iyi kalitesi sayısı ama hareket sayısı az dedi.urolojiye gönderdi oda tekrar ultrason ve Sperm testi günü verdi.zmnda önemli dedi.crsmba günü testleri var tekrar değişik bişey dedi ismine eger o varsa hareket azlığından oluyormuş onuda ameliyat edicez dedi.bnada doktorum bu ay ilacı kesiyorum dedi.insallah vardır bi hayır bu doktorda kizlar
cnm sen ümidini hiç kesme olacak inş.

Geri