Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

YalnızlıkKKK cnm sen hamilemisin doğru ànladm dimi ve kanaman oluyor bnm adet iki gün gecikmeli oldu ve kanama oldu 4.gun kesildi suan gelmiyor annemde bana hamileyken üstüne olmuş senin yazdgnida görünce m.ettm adet zamanindami kanama oldu sonrasindami
yok cnm bn 3 aylık hamileyim riskli gebelık oun ıcn kanamam oluyor adet olmuyorum cnm zaten bn nrmaldede adetim düzensiz ilacla adet oluyordum

Kızlar doktorla konuştum geç yumurtlamışım bebek tutmuş sonrasında bugun bebegim düştü :(
Ece çok üzüldüm.. ama şükürler olsun ki yeniden olması için hiç bi engel yok.. düşükten sonra ki ay çoğu kişinin hızlıdan tutuyormuş. Kısmet olur inş sana da önümüzdeki ay..

Arkadaşlar.. çatlatma iğnesinden sonra iğne gününü de sayarsam 16. Gün oldu bugün ve ben hala adet oladım. Fakat adetliymiş gibi belim ağrıyo. Adet olmamamın nedeni progestan kullanıyorum çatlatmadan bu yana etkisi olabilir mi yoksa hiç belirti yok ama hamile olabilir miyim. Progestan kullanıp adeti geciken oldu mu kızlar..

Arkadaşlar.. çatlatma iğnesinden sonra iğne gününü de sayarsam 16. Gün oldu bugün ve ben hala adet oladım. Fakat adetliymiş gibi belim ağrıyo. Adet olmamamın nedeni progestan kullanıyorum çatlatmadan bu yana etkisi olabilir mi yoksa hiç belirti yok ama hamile olabilir miyim. Progestan kullanıp adeti geciken oldu mu kızlar..
umuttluuu canım bende kullanmıştım ilk ay progestanı ama hiç belim karnım ağrımamıştı.bi test yap canım bence.içimiz rahat etsin

bn ilac kullanmadım ama bnmde 16. gnlerimde belim agrıyorduu ins hamilesindır ccnm ben hamileyim test yap haber ver bize de

Nedime canım.. ilk çatlatma sürecinde de progestan kullandım ama tam zamanında adet olmuştum. Bu defa böyle iki gün geçince bi umut doğdu.. yarın doktor a gidecem bakalım hayırlısı.

Yalnızlıkkkk.. canım benim.. sen ve nedime umudum oldunuz benim.. inş bende sizler gibi yazmak istiyorum hamileyimmmmmm diye. Bugün test yapmak tan korkuyorum. İlaç da akşam bitecek daha yarın sabahtan doktor a giderim diye bekliyorum.. yaradana bin şükür şu küçücük kırıntı bile yetiyor insana..:)

Yalnızlıkkkk.. canım benim.. sen ve nedime umudum oldunuz benim.. inş bende sizler gibi yazmak istiyorum hamileyimmmmmm diye. Bugün test yapmak tan korkuyorum. İlaç da akşam bitecek daha yarın sabahtan doktor a giderim diye bekliyorum.. yaradana bin şükür şu küçücük kırıntı bile yetiyor insana..:)
meraketme tatlım olucak seninde inanıyorum :)
bende cmtsi gününü bekliyorum,kalp atışlarını almak için.içim bi durgun anlamadım gitti.
yalnızlık sendede böyle oldumu.çok heycan yapmaktan heycanım gitti sanki:( bi tuhafım.banada dua edin kızlarr

Herşeyin yolunda gideceğine eminim
meraketme tatlım olucak seninde inanıyorum :)
bende cmtsi gününü bekliyorum,kalp atışlarını almak için.içim bi durgun anlamadım gitti.
yalnızlık sendede böyle oldumu.çok heycan yapmaktan heycanım gitti sanki:( bi tuhafım.banada dua edin kızlarr
Herşeyin yolunda gideceğine eminim canım.. bu bebek sana hiç beklenediğin anda geldi.. o seni çok istiyor.. bırakacağını sanmıyorum.için rahat olsun

Geri