Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Merhaba
Bende catlatma iğnesi vuruldum20 mm 18 mm yumurtalıklarim olusmus vurulali 9.gunum çok heyecanlıyım 2 senden beri çocuk.istiyoruz olmuyor rabbim.ins bize biz gibi isteyen herkeze nasip.etsin

Merhaba, aranıza yeni katıldım arkadaşlar. 7 yaşında bir çocuğum var. şubat ayında ise bir kürtaj yaşadım kalp atışının duyulmaması sebebi ile. Mayıs ayından bu yana ise hamile kalamadım. en son 5 ekimde adet oldum ve 3 günü doktora gittim. adetimin 5.günü klomene başladım. ayın 19 da ise çatlatma iğnesi oldum . İğneden 1 gün önce ve iğneden bir gün sonra 3 kez ilişki önerdi. Bugün 12.günüm ama dayamadım dün test yaptım negatifti. Bugünse çok ağrım genel adet ağrıları. Ümidimi kaybetmek istemiyorum. Genelde 14 gün belli our diyorlar ama. Allah herkesin gönlüne göre versin..

merhabalar; 28 ekimde ovitrelle iğnesi oldum• iğne sonrası henüz 3• gün•. 2.kez bu iğneyi kullanıyorum. çok ümitli değilim ama insan ümit etmeden de duramıyor. 5 gün klomen kullandım. yaşımdan dolayı gebelik olasılığım düşük diye düşünüyorum. tabili hayırlısı ama günler çook yavaş geçiyor iğneyi yaptırdığım günün ertesi kasık ağrım oldu. başkada bir rahatsızlığım yok,olmadı, ilkinde de aynıydı..

kaç yaşındasın elevasyon. benim hesaplarıma göre bende bugün yarın bekliyorum mensi. yarın 14.gün olacak. gerçekten zaman geçmiyor. ama adet ağrısı belirtilerim var.

iğnenin 5• günü idrarda gebelik testi yaptım negatif• 5• günün erken olduğunu biliyorum da• iğnenin bhcg pozitifliği yaptığını okuyorum. iğnenin etkisiyle pozitif olması gerekmezmiydi?

merhabalar ben de aranıza yenı katılıyorum...3 yıllık evlıyım 1.5 yıldır bebişimiz olsuun istiyoruz...her çeşit tetkik yapıldı eşim ve benim için...çok şükür bir problemımız yokmuş... cok stres yaptım baslarda şuan daha iyiyim doğal yolla olması için bekledik ama eşimle birlikte 1 yıllığına yurtdısına gideceğiz diye klomen+ovitrelle+yumurta takibine basladık bu ay. Sağda 6 tane 15-17-18-26-15-16 mm solda 15 mm lık yumurtalarım oldu :)) catlatma iğnesinden sonra da denılenı yaptık...Rabbim gözetsin inşallah...bugun 9.gunum iğneden sonraki...beklemek de fenaymış :( Allahım isteyen herkesi görsün inşallah tez zamanda...

Geri