Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Bugün 16.gün. hala aynı ağrılar ara ara gidip geliyor. Yarın kan testi yaptıracağım. Bakalım, umarım bu ağrılar iyi bir şeyin habercisidir

Bugün 16.gün. hala aynı ağrılar ara ara gidip geliyor. Yarın kan testi yaptıracağım. Bakalım, umarım bu ağrılar iyi bir şeyin habercisidir
İnşallah hayırlı haberler verirsin bize. Bende adet düzenleyici kullanıyorum geçen ay çatlatma iğnesi tutmadı bu ay sadece bu düzenleyiciyi kullandım sadece başka bişi vermedi adetim 2 gün gecikti test yapmamak için direniyorum

Bir de diğerlerinde kiste çevirdi gibi şeyler okudum. Doktordan doktora değişiyor sanırım. Benim doktorum her hafta kontrole çağırıyor. İğneden bir hafta sonra gittim ve 3 yumurtada çatlamış rahme inmiş demişti. Kist yapma ihtimali ortadan kalkmış oldu sanırım.
Senin durumuna benzerlerini okumuştum. Çoğu ilk iğneden sonra iğnesiz hamile kalmıştı. Umarım senin de öyle olur.

Bir de diğerlerinde kiste çevirdi gibi şeyler okudum. Doktordan doktora değişiyor sanırım. Benim doktorum her hafta kontrole çağırıyor. İğneden bir hafta sonra gittim ve 3 yumurtada çatlamış rahme inmiş demişti. Kist yapma ihtimali ortadan kalkmış oldu sanırım.
Senin durumuna benzerlerini okumuştum. Çoğu ilk iğneden sonra iğnesiz hamile kalmıştı. Umarım senin de öyle olur.
Ayy ağzından bal damlıyo inşallah söylediğin gibi olurum benimki de. Kist çok nadir oluyo diye biliyorum. Benim ki bu kadar detaylı bakmamıştı açıkçası iğneden 36 saat sonra sık ilişki hasta olursan 2. Günü gel demişti. İlk bebeğin mi ne kadarlık evlisin?

3 yıldır deniyoruz. İlk bebek olacak. Benim doktorum çok iyi. Çok aradım öyle buldum kendisini ve inanılmaz güveniyorum. Benim doktorum iğnenin ertesi günü ilişki ve hergün dedi. 2 hafta geçti ağrılarımı sordum, hala ilişkiye devam diyor. Demek ki iğne sonrasındaki 2 hafta boyunca ihtimal var. Benim eşimin sperm sayısı düşük çıktı. O ilaç kullandı. Aslında benimki epey zor ama bir umut işte. Doktorum epey umutlu gerçi.

Bu arada omega 3 ve folik asit başladı bir ay önce. Bu çok önemli deneme aşamasında başlaman gerek.

3 yıldır deniyoruz. İlk bebek olacak. Benim doktorum çok iyi. Çok aradım öyle buldum kendisini ve inanılmaz güveniyorum. Benim doktorum iğnenin ertesi günü ilişki ve hergün dedi. 2 hafta geçti ağrılarımı sordum, hala ilişkiye devam diyor. Demek ki iğne sonrasındaki 2 hafta boyunca ihtimal var. Benim eşimin sperm sayısı düşük çıktı. O ilaç kullandı. Aslında benimki epey zor ama bir umut işte. Doktorum epey umutlu gerçi.

Bu arada omega 3 ve folik asit başladı bir ay önce. Bu çok önemli deneme aşamasında başlaman gerek.
Öyle zor bir süreç ki bu insan ne yapacağını bilemiyo gerçekten. Doktorun umutluysa ne güzel insana güven verir. Benim ki de bana stres yapma düşünme diyo ama elimde değil kafamdan atamıyorum. Folik asit alıyorum 1 yıldır ama omegadan bahsetmedi hiç. Kaçıncı çatlatma iğnen bu?

Belki de normali sende ki gibidir. Bende de pko var o engel oluyo. Adetim 2 gün geçti test yapmaya korkuyorum ağrı kesici içtim dişim için o mu geciktiriyo acaba diyorum ama bi yandan da adet düzenleyici kullanıyorum olmam lazımdı diyorum

Geri