Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm.ćatlatma ignemin 15.günü bugün kan testi yaptırdım yarın belli olcak çok heyecanlıyım. Benim çok fena geçti ama.kasıklarım çatlak belim kopacak gibi. Bugün oturup agladım resmen.umarım güzel haberler alırız.

SLM ARK.LAR 3 YILLIK EVLİYİM..1,5 SENE ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM 2 AYLIKKEN..3013 MAYISTAN BERİ BEBEK İSTİYORUZ AMA OLMUYOR HİÇ Bİ NEDENİMİZ YOKKEN..BU AY İLK DEFA 27 HAZİRAN DA ÇATLATMA İĞNESİ VURULDUM..VE BUGÜN 15. GÜNÜM..HERKES 15.GÜN TETS YAPIP İDRARDA ÇIKABİLECEĞİNİ YAZMIŞ FORUMLARDA..BUGÜN YAPSAM MI DİE DÜŞÜNÜYORUM AMA KORKUYORUM DA NEGATİF ÇIKACAK VE YİNE HÜSRANA UĞRAYACAĞIM DİE..SADECE GÖĞÜSLERİM ŞİŞ V SÜREKLİ İDRARA ÇIKIYORUM..Bİ DE İĞNEDEN SONRA 1 HAFTA BOYUNCA ACAYİP Bİ AĞRI OLMUŞTU BENİM KASIKLARIMDA DA..DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE BİŞEY YAŞAMAMIŞTIM..YUMURTANIN ÇATLADIĞINI BELİRTİYORMUŞ..İKİ GÜNDÜR DE YİNE ONA BENZER AZ AZ AĞRILARIM OLUO..ÇOK DUA EDİYORUM GÜZEL Bİ HABER ALAYIM DİE..

HERKES TEST YAPACAĞINI YAZMIŞ AMA SONUCU BİLDİRMEMİŞ..HAMİLE KALAN VAR MI LÜTFEN CEVAP BEKLİYORUM..

UMARIM HERKES BEBEİŞİNE KAVUŞUR..ÇOK ZOR ÇÜNKÜ BEKLEMEK..ARTIK ANNE OLMAK İSTİYORUM..YAVRUM Bİ OLSUN ONU HİÇ BIRAKMICAM YANIMDAN AYIRMICAM KIYMETLİM OLACAK BENİM...:))

En kesin sonuc kan testi bence kan vermelisin..bende 27.sinde igne vuruldum ve yarin kan vercem.Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallaaahhhhh

Arkadaşlar benim bu ay ikinci klomene basladim gecen ay sag tarafta 18mm yumurtam vardi ama takiplere surekli gidemedim ve o ay ara ara kasiklarimda cok agri olmustu bu ay 17sinde gitcem kontrole duruma gore igne vuracak galiba polikistik overm var bu durumda hamile kalabilir miyim cok stres yapiyorum ya allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Slm kızlar bende de polikistlik over var 7 ay kadar tedavı görüyorum klomen kullandım catlatma iğnesi yapıldı ilk denememizde olmadı şimdi iki kutu klomen kullandım ovıtrelle vuruldum bugün 3 gunüm inş bu kez olur dıyorum dua ile

Bende bir polikistik overli olarak ilk klomen ovitrelle (27.06)deneyimim oldu bu ay..carsamba ve dun pembe lekelendim.doktorum adet kanaman gorunmuyo dedi muaynede bekliycez dedi..aslinda bugun adet gunum ama adet olmadim..doktorum p.tesi demesine ragmen yarin gidip kan vercem..beklemek cok zor hele ki pembeleri gordukce yikildim ama devami gelmedi cok sukur ve hala umudum var..rabbim bana ve tum isteyenlere nasip etsin insallaahhhhh cok zormus bu isler :(((

merhaba aranıza bugün yeni katıldım. bende polikistik overliyim. 03/07 de ovitrella vuruldum ve 05/07 de aşılamam oldu 12/07 de adet olmam gerekiyordu fakat olmadım hala beklemedeyim hafif kasık ve ara ara adet olacakmış gibi karın ağrım oluyor. başkada bir belirtim yok rabbim evlat kokusu duymadan bu dünyadan göçmeyi nasip etmesin kimseye

Arkadaslar bende bu ay klomen ve catlatma ignesi vurumdum vurunali 5gun bugjn benim de cok kasik oldu onerrbileceginiz bisi var mi allah hepimize smnelik duygusunu taddirsin inslh

Ben de pkoluyum genç kızdığımdan beri. 5 gün klomen kullandım. 08.07 de çatlatma iğnesini oldu m. Yarın regl gunüm.bakalım ne olacak?

Geri