Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

aynen canım inş boşa çikmaz emeklerimiz günlerde geçmiyor

Yasemin canim senin bugün asilamadan sonraki üçüncü günün mü...ben asilamayi bilmiyorum ama yum uumlar maşallah iyiymiş. İlk seferde tutabilir niye tutmasin ki. Yeter ki yaradan ol desin..ya ben inde eşim cok istiyo test getirecek aksam yapayim mi yapmiyayim mi kararsiz kaldim.18 de adt günüm.esim benden daha heyecanli.cok üzülüyorum onu öyle görünce. Bitek ben mi böyle yanlis bi duygudayim sizde de varmi.boyle olunca imtihanda olduğumu bile unutup üzülüyorum

Ya bide dün eşimin ailesindeydik.bi muhabbet arasinda bekar ablasi na benim esim kendisine baba deki telefonunu vereyim dedi şaka yapti yani.cocuklari çok sevdigini herkes biliyo.oda eşime demez mi:baba ol da gel sonra sana baba demeyi dusunuruz dedi.yüreğim e saplanti bu söz. Belki hic olmsyacak belki de olacsk bu kalp kirmslar niye.dunden beri cok Üzgünüm arkadaslar.cok ağladım.bana bi akıl verin.nasil takmiyayim kafama

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım.bende çatlatma iğnesi oldum buğün 13. günüm adet olacakmışm gbi sancılarım var belim ağrıyor+beyaz akıntımda oldu iğneden sonra inşaallah bebişlerimize kavuşuruz tez zamanda :leylek

Efecim hg bende yeni katıldım Burda olan herkez aynı tahlıl yapca Dr gitce günü bekliyo kızlar Yusuf'um kafanıza takmayın Allah kalbimize göre versin herkez hakettiniz bulur yalan dünyada vardır yaradanın bir bildigi evlatsız olmuyo birde eşinde çok mutluysak bir canımız kanımız olsun istiyoruz kim ne derse desin kafanıza takmayın sükür benim eşimde çok anlayışlı destekçim kızlar ben bu zamana kadar evlat isteyen senelerce çoçuğu olmaz dedindini bilen ama evladı olan bürsürü insan gördüm önemli olan kalpten gönülden inanmak ilk önce Rabbim sonra hekimimiz kısa bişey anlatıcım Hz peygamber bir aileye gider bu ailenin evladı yoktur ağlarlarmış aile derki Hz peygamber Allah'ın huzura çıkın bizim evladımız neden olmuyo diye sorun der. Ve huzuruna çıkar sorar allahım bu ailenin evlat hasreti var ne buyurursun der yaradan derki bunlar hiç bir zamn evlat sahibi olamaz der yıllar geçer Hz peygamber o aileyi elinden tuttukları bir evlat görür nasıl olur der ve yaradanın huzuruna çıkar sorar Rabbim derki evet vermicektim ama bir gün olsun dua etmekten evlat istemekten bıkmadılar hep hayırlısını istediler der işte kızlar hayat Rabbim sen iste allahım hiç bir duayı geri çevirmez ben insanın kafaya takmıyorum verende alanda Allah şükredin huzurumuz mutlulumuz yerinde olsun eşimiz yanınızda olsun Allah verir kim ne derse desin Yusuf'um takma üzülme

Benimde 14 de adet günüm yumurtam çatladı Dr bir hafta bekle dedi acaba test yapsamı bişey sorabilirmiyim yumurta çatlayınca hamile kalınıyormu hiç duydunuzmu yüzde kaç bilen varsa yazabilirmi kızlar şimdiden Allah ragzı olsun Rabbim ikiz evlat versin

Geri