Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

arkadaşlar iş yerindeyim fazla bakamıyom ayaz çok güldüm kalça muhabbetine çok yaşa emi :huhe:du bakim benimki ne alemde heheheheh nasipcim ben narkozsuz yaptırdım beş dakka sürdü zaten beklicez kendiliğinden olmazsa laporoskopi yani ameliyatla açacak doktorum ameliyattan sonra yine olmazsa direk tüp bebek canım daha yapılcak bakılcak bişe kalmadı çünkü bütün tetkiklerimiz yapıldı bende 3 senedir beklemedeyim tüp tıkanıklığı iltihap kurutucu ilaçlardan iğnelerden kaynaklanıyo buarada :dil::dil:

İnşallah nadipcim.bak girdim nete baktim tüp tikanilligina tedavi olmadan bile hamile kalanlar olmuş.bide maydonoz süt buharina oturmuslar bi incele gülüm. Bende onu birkac ay önce bi defa yaptim.ama hemeb sonranda ilski diyodu o olmadi.bide onu yapinca üşütmek çok kolay oluyomus kendini koruman llazim.vallaha suracim bende güldüm ayaz allah ne muradin varsa versin.ve hemen yokladim gerçekte sanki daha sicak.dogrumudur acep;-);-).

yusufum inşallah cuma günü hayırlı sonuçlar verir canım doktorun benim hesabıma göre adetinden buyana bir aylık hamilesin belirtilerin hiçde belirgin değil ya kendime pay çıkarmaya çalışıyom bende cuma günü bizide haberdar et mutlaka olurmu merakta bırakma

:) :) arkadaşlar gülmeyin ya umut arıyorum işte bende ama şimdi yusufun da biraz daha sıcak dedi ya ben şimdi daha çok umutlarım arttı :)) öf ya geçse şu bir hafta bende öğrensem ne ağrı var ne başka belirti sadece kalçalarim usumuyor artık :))

ayaz sen ne durumdasın anlat bakim aşılamamı yaptırdın;)
Kizlar bugun vatlatma igneden sonra 16. Gunum esimden testt istedim yaptimm cift cizgiyi gordumm cokk sukurler olsunn rabbim sonunu getirir insallah sonra gittim labaratuara hemen tahlil verdim degerim 263.2 cikti hayirlisi olur insallah rabbim saga salim kucagima almayi nasip etsin bu kez insallah ve isteyenneherkese bu duyguyu tatmayi nasip etsinn insallah herkesin kucagini doldursunnn kendim icinde sizin icinde bol bol dua ettim edecemde kizlar umidiniz bitmesinn herzaman mucize vardir ;)

vay beeee helal olsun sende katıldın hamileler kervanına süper canım hayırlı olsunn kendimmişim gibi sevindim inan hamileler artıyo süper eeeee şimdi anlatma sırası sende bakalım say belirtilerini merakdan ölücem valla:clapping::clapping:

Geri