Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

benım progestron degerım 0.18 cıkto hıc yumurtlama olmamış o yüzden bu ay aşılama yapılcakkk

S.a benim de ignemin 13. Günü.folukul kistinde.çıkmıştı ikI kere. subatta yumurta takibi yapıldı solda yeterli büyüklükdeydi ve sağda küçüktü doktor da istersen catlatma ignesi yap istersen bekle kontrole gel dedi bnde yaptım.kontrole gittim ve elhamd. Catlamis... bakalım hayırlısı inş. Sonuç ne olacak...

cgdm46 çok güldürdün beni :) elif gül daha 9. gündesin ümitsizlik için daha çok erken sabret canım benim olumlu düşün :)

Gmzky umutsuzluga dusmemek icin cok cabaliyorum ama bir yerden sonra kendimi kontrol edemiyorum, dusunmekten kendimi alamiyorum. Beyzacim bugun 10. Gun ve hic belirtim yok:( cuma gunu kan tahlili yaptirmayi dusunuyorum yani 12 gunumde. Bakalim sonuc ne olacak? Benim 2 yumurtamdan sadece biri catlamisti, sizce ilerleyen gunlerde diger yumurtaninda catlama ihtimali olur mu? Birde asilama nasil yapiliyor bilgisi olan var mi ?

elif gül daha belirti olması için erken bence :) ve test için 14. günü bekle ben 11. günde yapmıştım pozitif çıktı... ama 14. gün yaptığımda negatifti. o yüzden biraz daha sabrt yanlış sonuç almamak için

aşılama hakkında benim de pek bildiğim bişey yok ama iğneyi vurulduktan sonra yumurtanın çatlamasına göre eşinin sperminin doktor yardımıyla yumurtaya yerleştirilmesi diye biliyorum tabi yanlış bilmiyorsam...

Geri