1. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çeyizlik boncuk işli havlu arayanlar için

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında berna703 tarafından paylaşıldı.

rüyada havlu satın almak İSTEĞE GÖRE BÜYÜK KALPLER İÇİNE HARF İŞLENEBİLİR
    30 YTL

< Konu Resmi..>

çeyizlik boncuk işli havlu arayanlar için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeyizlik havlu kenarları modelleri

çeyizlik havlu kenarları modelleri

çeyizlik havlu kenarları çeyizlik havlu kenarı modelleri kenarı örnekleri çeyiz kenarları Çeyiz hazırlığında olan bayanlarımız için birbirinden şık havlu kenarı modellerini bu yazımızda sunuyoruz. Modellerin aynısını yapamasanız bile benzer örnekleri çıkartabilir, çeyiz sandıklarınızı süsleyebilirsiniz. MODELLERİMİZİN DEVAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
  2. çeyizlik seccade ve havluları

çeyizlik seccade ve havluları

dantel seccade yapılışı nişan bohçalarının olmazsa olmazları;havlu,seccade...falan filan işte size bikaç örnek :D
  3. boncuk şöleni için bakın!!!!

boncuk şöleni için bakın!!!!

Meleklerim sizler için şöyle bir sürü boncuk içinde güzel bir konu hazırladım her tür boncuk var burada ve harika gözüküyorlar :):)
  4. Çeyizlik Havlular

Çeyizlik Havlular

çeyizlik havlular Çeyizlik Havlular
  5. 2016 En yeni havlu kenarı modelleri

2016 En yeni havlu kenarı modelleri

Çeyiz sandığı hazırlamak bir türk geleneğidir.Gelin adayının iftihar sebebidir.Bir çeyiz sandığının olmazsa olmazlarından biride havlulardır.Çok şık bir şekilde dizayn edilmiş havlu kenarları çeyiz sandığını süslemektedir.Havlu kenarlarında nerdeyse uçan kuşun bile motiflerini görebiliriz.. Maharetli hanımların ellerinden çıkan 2016 nın en yeni çeyizlik havlu kenarı modellerini sizlerle...

Sayfayı Paylaş