1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cicekler ciziyorum

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Çiçekler Çiziyorum [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]her yerde onları görüyorum [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]evde, sokakta kırlarda kedilerin burnunda gün ışığında[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]çiçekler çiziyorum elime ne geçerse[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]toprağa çiçekler duvarlara çiçekler sabaha masaya[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]okul çantasına önlüklere yakalara eldivenlere [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ne kadar çoğalırsa çiçekler o kadar çoğalmaz mı çiçek tozları,[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]konmaz mı üzerlerine ekmeklerin suların ağaçların yolların,[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]herkese yetecek kadar çoğaltmaz mı bütün bunları[/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Kemal ÖZER [/FONT]

Son düzenleme: 8 Mart 2008
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: cicekler ciziyorum

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]kizlar siiride buraya yazdimm,[/FONT]

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sagol canim katilim icin tsklerr,sevgiyle kal,,

cicekler ciziyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicekler...

Cicekler...

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:
  2. dünyanin bütün cicekleri

dünyanin bütün cicekleri

DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİ Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum Bütün çiçeklerini getirin buraya, Öğrencilerimi getirin, getirin buraya, Kaya diplerinde açmış çiğdemlere benzer Bütün köy çocuklarını getirin buraya, Son bir ders vereceğim onlara, Son şarkımı söyleyeceğim, Getirin, getirin... ve sonra öleceğim. Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum, Kır ve dağ çiçeklerini...
  3. ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar

ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar

çiçeklerle gönderilebilecek örnek mesajlar teşekkür mesajı örnekleri teşekkür mesajı örneği Çiçeklerle gönderilebilecek örnek mesajlar: AÇILIŞ Hayırlı, uğurlu olması dileğiyle. Yeni yerinizde hayırlı ve bol kazançlar dilerim. Yeni iş yerinizi kutlarız. DÜĞÜN Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerim. Yeni çifte mutluluklar. Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimizle. En...
  4. Cicek ile Suyun aski

Cicek ile Suyun aski

Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki, su'ya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçar, "Sırf senin hatırın için ey su"...

Sayfayı Paylaş