çiçekli bere

M

Misafir

Forum Okuru
çiçekli bere
35/2 katlama ipini 4 kat ederek yüncünüzden.... yahut bebe yünü kalınlığında bir iple 80 ilmek

başlayınız mavi ile 5-6 sıra örünüz 1düz 1ters lastik

beyaz iple düze geçiniz 5 parmak kadar beyaz ördükden sonra örgümüzü 7-8 eşit parçaya bölünüz

belli aralıklarla kesme işlemini yapınız tepe kısmının toplanmasını sağlayacakdır sonra bitiriyoruz çiçey yapımı için tepesindeki mavi nokda ise 4-5 zincir çekiniz halka haline getiriniz

içini sık iğne ile doldurunuz iki sıra tığda sık iğne yapıyoruz sonrada dikiyoruz...

Ce: çiçekli bere

bacımm tıkılıyozda nereye tıklıyoz:D:D:D yaa geçmişi hatırlattın bana şu an hay sen çok yaşa epey güldürdün beni şu an;)

bacımm tıkılıyozda nereye tıklıyoz:D:D:D yaa geçmişi hatırlattın bana şu an hay sen çok yaşa epey güldürdün beni şu an;)
neden bahsediyorsun anlamadım ecelin :D:Doruçmu vurdu kafana :Dhani ben öyle bişey görmedim ıspatla nerde ıspatın delil istiyorum delilin yokki :D:D çatlada patla :D:D
pardon canım ama güzel intikam çokmu ah etmiştin kızzz:D:Daboooo şu fırsata bak keşke başka bişey isteseydin :)bir dahaki sefere delilleri elinde tut senden önce delilleri yok etmeme izin verme ok;):D:D

benim adım ecelinnnnn her an ensenizde biterimmm:D:D:Dya bende nickime iyi kaptırdım kendimi valla bi kişinin eceliyim her zaman diyorum ama arada bazen kaynayanlarda oluyor:D:D:Dcanım hani bir söz var ya tarih tekerrürden ibarettir diye :Dben sadece onu kanıtlamak istemiştim sen anladın onu kanımca:D:D:D

kızz bu arada hakkaten delilleri yok etmişsin anam hasta mastasın ama cinliğindende bişey kaybetmemişsin :D:D:Dya ben niye bu kadar sasfımm:(:D:D:Dneyse benim gözler bunu gördü ya ölmem gayrı bundan sonraaa:D:D:D

eee bana bu güne bu gün cingöz rüyam dirler:D:Darkamda delil bırakmayı sevmem :D:Dsen safda deyilsin sadece ben haddinden fazla uyanığım hasta olsamda gebersemde huyum kurusun şeytanlığımı atamam:D:D

dip not:ben onu çok iyi anladım kanımca :D:Drahat ol zafer senin intikamın çok acıydı kanımca :D:D;)

Geri