CİLTTEKİ ÇATLAKLAR Çözüm

benim de heryerimde çatlak var. bacaklarım ve kalçamda daha belirgin ve senelerdir de beyaz halde. gecen yıla kadar hiç sorun etmiyordum ama çirkin görüntüsü artık rahatsız ediyor beni( sanıırm yaşlılık kompleksine girdim:) ) bi uzmana sordum ama imkansıza yakın bişi söyledi sadece azaltabilrisin bi estetik merkezinde dedi. bunlarla yaşamaya mahkumum sanırım:(

merhaba herkese
önemli deil arkadaslar umarım sizde kullanıp etkielrini görürsünüz. catlakalrın görüntüsü gercekten cok kötü görünüyor. bunlar genelde hızla kilo alıp vermekten veya hamilelikten kaynaklanıyor. ilvina salyangoz krem bu catlaklardan kurtulmanızı saglar. ümitsizliğe kapılmayın düzenli olarak kremi kullanarak kurtulun. uzun süredir rahatsızdım msjlarınıza ancak cevap verebildim kusura bakmayın. görüşmek üzere...

merhaba
ben sivilceler,lekelr ve cilt çatlakları için ilvina salyangoz krem kullandım etkili bir krem tavsiye ederim. fiyatıda uygundu 29 tlye aldım ben. umarım sende faydasını görürsün. dediğin gibi tatilde gercekten hıc hos olmuyor catllaklar kurtulmus bır sekılde tatile gidersin umarım. güzel ve rahat bir tatil gecirirsin.
arkadasım beyazlaştıktan sonrada etki ediyormu bu kremsalyongoz kremini bende gördüm televizyonda cesaret edemedim almaya

benimde bacaklarımda ve kollarımda kilo alıp vermekten kaynaklanan catlaklar oluştu ve bunlar için bircok yöntem denedim sonuc alamadım. hoş bir görüntü olmuyor bu sekilde de. kurtulmak için en sonunda arkadaşımın tavsiyesi ile catlaklar için bir krem kulandım 2 aylık bir kullanım sonucunda bu sorundan kurtuldum. ilk baslarda catlaklar yavas yavas kaybolmaya basladı daha sonra tam olarak bu sorundan kurtuldum. tatilde hele ki cok büyük bir sıkıntı oluyordu benim için. gercekten etkili bir krem.catlaklaran kurtuldugum için artık cok mutluyum...

hımmmmmm peki kremin adı nedir???

Ben çatlaklara çözüm buldum, paylasmak istedim!

Ben 9 sene önce dogum yaptim. Göbegimin alt kismi, gögüslerim ve bacaklarim çatlaklarla dolu. Yillardir çözüm ariyorum. 3 ay önce internette birinin tavsiyesiyle bu çözümle tanistim. Kendisi ummadik bi sekilde çatlaklarindan kurtulmus oldugunu yaziyordu. Allah razi olsun ondan. Bende aslinda pekte ikna olmadan iki ay önce uygulamaya basladim ve sonuçlarini yavas yavas almaya basladim. Arkadaslar yöntem su: öncelikle eczaneden acnelyse, madecassol ve hametan adli üç kremi temin edeceksiniz. Ben yurt disinda oldugum için Türkiye'den getirttim. Acnelyse'den bir tüp ve diger ikisinden ikiser tüpü cam, temiz bir kavanozda iyice karistirin. Günde iki kez çatlakli bölgelere iyice yedirene kadar sürün. Krem iyice emilmeden giyinmeyin. Her banyoda kese yapin. Cildiniz hassasiyetinize göre farkli derecede soyulacaktir. Eger bendeki gibi nar gibi kizaripta acirsa bir ögün veya bir gün kullanmaya ara verin. Soyulmanin yan etkisi asiri derecede kasinma yapmasi. Bende bel bölgesi kiyafetlerin sürtülmesinden kaynakli çok kasiniyor. Bende evde oldugu için susam yagi sürüyorum kullanima ara verdigim günlerde. Bide sakin tirnakla kasimayim. Banyo firçasi yardimiyla daire çizerek birkaç dakika hafifçe firçalayip sonra yaglayin.
Inanin çatlaklarin yavasça kayboldugunu görüyorum. Kemer bölgesinde sürtüsmenin en yogun oldugu bölgedeki çatlaklarimin orta kisimlari neredeyse kaybolmak üzere. Diger bölgelerde soyuluyor ve derinlikleri o kadar azaldi ki. Umarim ciddi bir tavsiye olarak degerlendirip sizde sifa bulursunuz. Uyari: iyice iyilesmeden soyulmus ciltle sakin korumasiz günese çikmayin. Kisin yapin uygulamayi. Insallah yaza kadar hepimiz kurtulmus oluruz arkadaslar.

merhaba arkadaşlar,bende özellikle cildimdeki çatlaklar için uzun uğraşlarım sonucu bulduğum Annagaspi adlı markanın ürünlerini kullanmaya başladım..gerçekten aldığıma değdi doğrusu..yaklaşık 2 aydır cilt bakım setini kullanıyorum..merak eden arkadaşlara başlamalarını tavsiye ederim..gerçekten etkili..dileyen arkadaşlar burdaki siteden uygun fiyatlarla ürünlere ulaşabilirler..şuana kadar her hangi bir sorunla karşılaşmadım..

kayısı yağı

Arkadaşlar ciltteki çatlaklar bronzlaşınca azalıyor, benim kuzenim bebek yağının içine kayısı yağı damlatıyor ve öyle bütün vücuduna sürüyor şuan 2. çocuğuna hamile 7 ay oldu ama ne bacaklarında ne de karnında yırtık yok 15lik kız gibi sanırım cildi yumuşatıyormuş bu da cildin çatlamasını engelliyormuş bende bugün başladım hadi hayırlısı deneyin derim.

benimde bacaklarımda ve kollarımda kilo alıp vermekten kaynaklanan catlaklar oluştu ve bunlar için bircok yöntem denedim sonuc alamadım. hoş bir görüntü olmuyor bu sekilde de. kurtulmak için en sonunda arkadaşımın tavsiyesi ile catlaklar için bir krem kulandım 2 aylık bir kullanım sonucunda bu sorundan kurtuldum. ilk baslarda catlaklar yavas yavas kaybolmaya basladı daha sonra tam olarak bu sorundan kurtuldum. tatilde hele ki cok büyük bir sıkıntı oluyordu benim için. gercekten etkili bir krem.catlaklaran kurtuldugum için artık cok mutluyum...

Kremin ismini werirmisin ?

Geri