CİLTTEKİ ÇATLAKLAR Çözüm

peki kremin adını paylaşır mısınız? bende bir çok krem denedim ama hiç biri işe yaramadı:(

benim göğsümde çatlaklarım var ve ben 16 yaşındayım ilvina salyangoz kremini alıcam ama korkuyorum sonuçta göğüs önemli ilerde sorun yaşamak istemiyorum .. buğday tenli olduğum için beyaz çatlaklarım belli oluyor .. hassas bir cildim var her cilt tipine uygun mu ? ilerde sorun yaşarmıyım ?

peki bu kremlerin süte geçmesi gibi bi olasılığı var mı bende de çok varda tavsiyenizi deniycem de

toplamda 7 tane mesajı olan ve 4 ünü bu konuya atmış olan bir üyenin tavsiyesini pek ciddiye almayın bence hanımlar ! REKLAM kokuyor.

içinizden hiç birisinin benim kadar çatlağı yoktur. satıcısı değilde gerçekten görüp tanıdığım herhangi birisi bir ürün tavsiye etse, ben kullandım tamamen iyileştirdi dese paraya acımak yok! 15-20 kutu anca keser bendeki çatlakları...

peki bu kremi nerden aldınız baska bi marka çıkıo ama tereddütde kaldm

arkadaşlar ben sizle son 1 aydır kullandığım formülümü paylaşmak istiyorum.gerçekte o iyi bir değişme var.şuan incecik oldu çatlakların ve işte o formül:
3 tatlı kaşığı türk kahvesi ile bir limonu karıştırın . çatlaklı bölgeyi kızarana kadar ovun ve bekletmeden yıkayın.kuruladıktan sonra zeytinyağı ile 15-20dk masaj yapın .silinmeyecek .gerçekten çok işe yarıyor. yalnız herqün yapılması lazım :)

Geri