çirkin olduğunuzu söyleselerdi ne cvp verirdiniz?

Cevap: çirkin olduğunuzu söyleselerdi ne cvp verirdiniz?

deeettttttttt derdim :hhh:
ya yok banada kimse söylemedi güzelimde ahhhhhhh bide kilo almasaydim kilo vermem lazim :cry:

saka bi yana kimsenin beni guzel gorme mecburiyeti yok ben kendi goruntumden memnunsam gerisi fiz gelir................

herkesin belirli bir beğenisi vardır. Kimisi şarışın sever, kimisi esmer, eeee! ama birde kumralları vardır ki sefaları sürülür. Çirkin insan yoktur... yüreği ve kalbi pis insanlar vardır kiii.. onlarda bizleri çekemeyenlerdir. yakşalık bir hafta önce kadar başıma yanı şey geldi. bir arkadaşıma benim hakkımda yorum yapmışlar ( yapanda eşimi beğenen birisi) yaniii kedi ucanamadığı ciğere ne dermişşşş :D herneyse benim hakkımda atıp tutmuş yok ben çok çirkinmişim yok eşimin yanına yakışmıomuşum falan :D:D:D:D hepsine güler geçerim.. önemli olan huy güzelliği. insan 70'inede gelince aynı kalmıcak ki canımmm :D

benden güzelini bulcaksannn yolunn açık olsun derimm :)

nasolsaa geri döenecekk :zuha:

hıh derim:hhh: (insanın iç güzelliği önemli bence ama dış görünümde önemli insanın içi güzelse yüzüde güzeldir)sorunun cevabına gelince allah yaratmış derim :D gerçi şimdiye kadar bu yönde eleştirilmedim ukalalık gibi olmasın ama hep beyenildim.ÇİRKİN KADIN YOKTUR BAKIMSIZ KADIN VARDIR

Geri