Çirkinim

H

Hayalet.Kız

Forum Okuru
Çirkinim
neden çirkinim
Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum.

O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım.

Son zamanlarda dış görüntüme takmış durumdayım."Bunca zamandır neden takmadın da bugün böyle bir şey yazma gerei duydun?" Gerçekler yaşandıkça daha iyi anlaşılıyormuş bunu anladım.Ne zaman birini sevdiysem, ne zaman cesur davranıp duygularımı açmaya kalktıysam sonuç hep aynı oldu, buruşuk bir ifade ile "hayır" cevabı aldım.Yine aynı yüz ifadesi vardı karşı taraflarda "kala kala senin gibi tipsize mi kaldım" dercesine bakışlar...Kısmet meselesidir, aynı duyguları belki karşı taraf hissetmemiştir diyerekten, unuttum reddedilişlerimi.Fakat baktım ki ne zaman birine duygularımı açsam tersleniyorum, kendimde kusur aramaya başladım.AYnanın karşısına geçtim ve gerçeği gördüm....Aynadaki ben, gerçekleri tokat gibi yüzüme çarptı "sen çirkin ve tipsiz bir adamın tekisin".

Şimdi bazılarınız çıkacak ve herşeyin dış güzellik olmadığını falan filan fısıldayacak, karşı çıakcak düşüncelerime.Eğer herşey dış görünüş değilse eğer, neden sağımda solumda çirkinleri yalnzı başlarına dolaşırken görüyorum?Hangi kız koluna çirkin bir erkeği takmak ister?Siz hiç çürük domatesleri sepetinize doldurur musunuz?

Erkekler de dış görünüşe dikkat ediyorlar diyecek bayan arkadaşlar, onlara da bir çift lafım var: Bir bayan ister çirkin olsun ister güzel, erkek tarafından reddedilmez, ama söz konusu çirkin tipli bir erkekse, bayan çirkinde olsa hayır yanıtı ile tersleyebilir erkeği.Çünkü bayanların çirkinleri bile mükemmel bir erkek hayal ediyor ve istiyor.

Demekki neymiş "Önemli olan dış görünüşmüş"....

Forum bayanları, sitemim siz bayanların nezdinde bütün bayanlara, neden dış görünüşe önem veriyorsunuz?Hani herşey iç güzellikti, hani aranılan sadece dürüstlük ve saflıktı?Nerede kaldı bu sözler? :(

çirkin adamm:)

ne kadar çirkin olabilirsiniz ki.. çirkin denilince bana nosatramusun kamburu gibi bişey hayal ediyorum,bence siz çirkin değilsiniz..ama enerjinizle ilgili bi sorununuz vaar ..hani demişssiniz ya hangi kadın koluna takar çirkin bir erkeği..kuzum hiç mi etrafınıza bakmıyorsunuzz..o kadar çook kii hatta derlerr kesin adamın çok parası var.Öncelikle şunu belirtmeliyim çirkin adam yoktur ..erkeğin güzeli olmaz .tavrı olur,tarzı olur,hiç begenmediğiniz bir adamm oturuşu,kalkışı,ortama sahip oluşu..sempatisi vee illede espri yeteneği ile etkileyici olabilir..,bununla ilgilii o kadar çok şey varki..geçerken uğradım duyarsız kalamadımm.. ayrıca çok da merak ettim bu çirkin adamı..size sadeceşunu söyleyebilirimm derhal ve hemenn önce kendinizi sevmeye başalyınn ,,ay hiç mi güzel sevdiğiniz bi tarafınız yokk ,kendini sevmeyen begenmeyeni bi başkası hiç begenemiyoo..yani enerji yansıması,,lütfen kendinize deger verin hem de birileri sizi begencek diye degill sadece kendiniz için..

Abicim diyerek başlıyorum saygımdan yazdıklarını okudum dış görünüş önemli deil demez hiç kimse tabiki oda önemli ama burda durrr! bana güzel gelsin yeter.. yani başkası tarafından begenılmeyen bır erkegı ben begenebılırım benım gozumde dunyalar yakısıklısı olabılır.onuda geç iç güzelık deilmidir erkeği degerli kılan onu benım gozumde dunyalar yakısıklısı yapan .. bak bır ornek abicim sana tarık akan gibi olursun yakısıklı ama adam olmassın ben öle yakısıklılıgın içine... derim ozman ama çirkın bır adam olursun sempatınle benım sempatımı kazanırsın.

Benım bır sewgılım var ve esmerr az toplu denecek gıbı kılosu var ama az fazla deıl ve yakısıklı bır erkek deıl.. ama sempatısı ıle kendıne bagladı benı banene onun yakısıklılıgından zaten o benım gozumde dunyanın en yakısıklı adamı bazıları dıo kızım o ne öle sana olmaz o yakısıklı deıl dıe banene ya sen gel bırde benım gozumden bak ona..

Sayın abım sende ozmn bır eksıklık var sempatık olmaya calış yada ol ne bılım yap bısı bır kadın yanındakı erkegının huyunada bakar unutma...

Moderatör tarafında düzenlendi:
kendine güvenle ilgili sorunun var.. öncelikle insan kendini sevmeli. Başkalarının düşüncesi önemli olmamalı sen kendini sevdikçe mutlu ve hayat dolu olursan insanlar senin dış görünümüne bakmıcaktır..
İkili ilişkilere gelicek olursak.. Aşk sevgi öyle birşeydir ki karşındakinin çok yakışıklı veya güzel olması gerekmez sevdiğin kişi senin gözünde herkesden güzel gelir çünkü.. senin beğendiğin biri başkasına güzel gelmeyebilir ama snein için en güzeli o olur.. Dış görünüm değil bir bakışı bir gülüşü bir konuşması yeterli olur belkide snei çekmesine.. yani bu işler kısmet işidir.. Bu dünyada elbet herkesin bir dengi vardır sadece zamanı belli değildir.. Seni beğenmeyenler olmuş olabilir ama unutmaki sende herkesi beğenmiyorsun..
İlk önce kendinle barışık olmayı denemelisin ;)

dipnot : çoğu bayan çok yakışıklı bir erkeği istemez bence.. Tabiki bir çekiciliği olmalı ama bizim esas değer veriklerimiz daha farklı özelliklerdir..

yazdıklarınızı tek tek okudum bir çok kişi iç güzellik daha önemli diyor bazı 'kadınlar' evet bazı diyenlerin dedikleri içten ve doğru,ama bazıları da var ki yakışıklı olsun derler.
Yakışıklı bir sevgilisi olur parası olmaz Parası olsun derler.
Parası olur mutlu edemez Mutlu etmiyor Derler.
Yada Çirkin olur Yakışıklı olsun bakım yaptırsın giyim kuşamı değişsin derler tamam dedikleri olur . ama sonra kendilerine bakarlar çirkin olan aslında kendileri.
Karşısındakini değiştirmek için karın ağrısına giren bir sürü insan var.
bence kendinde kusur bulduğun yerleri kapatabilceksen yavaş yavaş başla bu senin eğer moralini yüksek tutmanı sağlayacaksa.
Yada bırak kısmet işi bir gün gelir istediğin birisiyle hayatın birleşir.
Ama insanları yadırgamamak gerekiyo.
Çok yakışıklı olup üzen erkek çok
Hatta yakışıklı olup nerede nasıl davranacağını bilmeyen erkek çok :)
önemli olan gerçekten insanca davranıp niyetin iyi olması benim düsüncem ...:)

benim eşim de yakışıklı değil ama ben çekici buluyorum bence tamamen elektirik meselesi...çevreye bakınca bi süs tüpsiz erkeğin yanında çok güzel kadınlar ya da çirkin bi kızın yanında çok yakışıklı erkekler görebilirsiniz...önemli olan kimyanın tutması...

Öncelkle çirkin insan yoktur yaradan herkezi özenipte yaratmış elin ayağın düzgün mü adam gibi adammısın abicim evet diyosan hiç sorun yok dış görünüş biz kadınlar için önemli değil desem birtaz yalan olur önemli ama o kadar çok değil sen sevdiğini candan yürekten seviyosan dış görünüşüne kimse bakmaz ayrıca nekadar zor durumda insanlar var eli ayağı yamuk ağzı eğri ne biliyim çeşit çeşit insan var bence şükretmelisin ayrıca yalan hiç bizaman söyleme bayanım diye üye olmuşsun eğer ilişkilerindede bu şekildeyse yalan söylüyosan herzaman kaybeden sen olursun eminim çirkin değilsindir biraz daha bakımlı olabilirsin giyimin kuşamın filan:slm:

Öncelikle asla kendine haksızlık etme!
Bazı sitemlerinde haklı olabilirsin bu erkekler içinde geçerli değilmidir?Çevrene bir bak o zaman hangi erkeğin yanında şöyle albenisi olmayan ve senin tabirinle çirkin bir kız görebilirsin..
Aslında bu çok göreceli bir kavram.İç güzellik demeyin desende ben bunu savunan kişilerden olarak şunu samimi söylüyorum ki insan karşısındaki sevdikten sonra gerçekten dış kusurları olsada gözü birşeyi görmüyor önemli olan işte o bedenin içindeki kalbin güzelliğini görebilmek ve bunu yapanda zaten karşısındaki insanı kayıtsızca ve karşılıksızca seviyor demektir...
Şu ana kadar ilişkilerinde başarısızlık olmuş olabilir belkide güzel bir kız yada yakışıklı bir erkekte şu an bu sorunları yaşamaktadır biraz şans meselesi gözüyle bakıyorum ve eminimki günün birinde senin dış görünüşünden ziyade o bedenin içindeki kalbe ulaşıp ve sana çıkarsızca seven bir insan çıkacaktır karşına asla umudunu yitirme sevginin ve aşkın kişiyi nerde nasıl ve ne zaman bulacağını asla tahmin bile edemezsin...:)

Bir soz vardir hic duymadin sanirim,erkegin cirkini olmaz diye ve yokturda bu sadece kendi kendine taktigin bir konu.Sadece yakisikli erkekler mi reddedilmiyor hayir onlarda reddediliyor.Karsidakinin dusunce yapisina vs uymuyorsan dunya yakisiklisi yada dunya guzeli ol yetmez.Guzel yuze kirk gunde doyulur,guzel huyu kirk yilda doyulmazmis. Ben esimin cok yakisikli olmasini istemedim,ne yakisiklilar vardi cok guvensiz geldiler bana ve cogu kadinda cok yakisikli erkekten korkar.Sonucta anlasabilecegin biri olsun yeterli,kimse kimsenin boyuyla,posuyla anlasmiyor,karakteri ile anlasiyor.Yakisikli olmayabilirsin sende karizmatik takil,itici yanlarini yok et,ne diyeyim.Kizlarda guzel olmayabilir fakat sevimli olabilirler.Toplum icinde yer buldugun surece hersey kolay olur,kendine guvenen insan her zaman bir adim ondedir.

Geri