1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113

Citoles ilaç kullananlar

Konu, 'Panik Atak' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler aranızada citoles ilaç kullanan yada bilgisi olan varmı acaca? etkileri nasıldır yan etkileri neler bilgisi olan paylaşsın lutfen

2. @nur

@nur Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    209
    Ödül Puanları:
    43
    bende bugün başladım kullanmaya. galiba kullanan pek kimse yok kimse yazmamış:( cemoş sen kullandın mı, kullandıysan bilgi verirmisin banada?

3. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    cemoşşş canımm bizim nöroloji doktorları depresyon ve çok şiddetli baş ağrıları için veriyor hayırdır senin neyin var< Konu Resmi..>

Citoles ilaç kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide ilacı kullananlar dikkat!

Mide ilacı kullananlar dikkat!

Mide ilacı kullanan kişilerin mutlaka dikkat etmesi noktalardan biride ilacın yan etkisi oda kemikleri zayıflattığı yönünde..Konuyla ilgili uzmanların yapmış olduğu açıklamaların devamına geçiyorum Mide yanmasına karşı kullanılan bazı ilaçların kemiklerin zayıflamasına yol açtığı bildirildi. İngiltere’de yapılan geniş kapsamlı bir araştırmada mide ekşimesi ve yanmasına karşı kullanılan bazı...
  2. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.
  3. citoles

citoles

ben bugun doktora gıttım ve bana losıram verdı ama eczaneci citoles koymus. anlamadım bunlar aynı ilaç mı bi bilgisi olan var mı ?? acillllll :S
  4. Antidepresan ilacı kullananlar lütfen acilll bakarmısınız

Antidepresan ilacı kullananlar lütfen acilll bakarmısınız

hayattan hiç zevk alamıyorum her şeyden bıktım huzursuz hissediyorum kendimi insanlarla konuşmak istemiyorum çok bitik bir haldeyim acaba psikiyatriye gitsem bu antidepresan ilaçlardan mı verir bunların da çok yan etkisini duydum uyku yapar gibi kilo aldırır ya da bağımlılık yapar gibi kullananlardan tavsiye alabilirmiyim çok kötü durumdayım :(
  5. Ferro sanol diodenol ilacı kullananlara soruyorum

Ferro sanol diodenol ilacı kullananlara soruyorum

Geçen ay saç dökülmesi seyrekleşmesi şikayeti ile cildiyeye gittim kansızlık çıktı arkadaşlar dr um bu ilacı verdi kansızlığa karşı iştahımı da açtı epey kilo almaya başladım ama saçlarımda henüz bir değişim yok. Bu ilacı kullanıp saçları gürleşen dökülmesi kesilen varmı çok merak ediyorum daha ne kadar kullanıcam bu ilacı?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş