clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

merhabalar, benimde ilk 2 gebeliğim gelişmediği için sonlandırıldı yaptırdığım testlerde pıhtılaşma eğilimim olduğu söylendi ve şimdi 5 haftalık hamileyim yaklaşık 13 gündür clexane 04 kullanıyorum ama kahverengi bazen vişneçürüğü akıntılarım oluyor sizce iğnenin etkisi varmıdır bu akıntılarda?? aynı zamanda bebe aspirini ve folik asit kullanıyorum akıntılarım yüzünden sabah akşamda progestana devam ediyorum inşallah bu sefer bende bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım.. bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun bu akıntılar yüzünden çok geriliyorum :(

irem

merhaba bende clexsi 04 ml kullanıyorum 2 düşükten sonra ve yumurta geliştirici kullandım inşallah bi işe yarar içinizde yumurta geliştirici kullanan varmı bir işe yararmı bi bilgisi olan varmı

ilk hamileliğimde düşük yaptım sonra bir kızım oldu sonraki hamileliğimdede düşük yaptım ama kızımda hiçbir sorun yaşamadım doktorum genetik tesleri istedi kan pıhtılaşması olduğunu ve hamile kalırsam iğne yapmam gerektiğini söyledi o iğnelerin herhangi bir yan etkisi varmı kullananlar cevaplarsa sevinirim

ben kullanıyorum kol bacak göbekten morluklar oluyr kolanya ile pansuman yapıyrum kolundan veya bacaktanyaparsan okadar acımaz hep aynı yerden yapma ben ıkıkez vuruluyorum alah yardımcımız olsun allah tamamına erdırsın

clexane

Clexane kullanmanın hiçbir yan etkisi yoktur içiniz ferah olsun.ne kilo nede başka birşey hiçbir yan etkisi yok.sadece yapıldığı yer azıcık yapıyor.

bende 6 haftalık hamıleyım ve daha oncekı üç hamilelligim olumle sonuçlandı ıgne kullanmaya dah yenı başladım ne kadar surucek bılmıyorum bu konuda daha bılgılı olanlar banada bılgı verırse sevınırım

mehaba..acaba kan pıhtılaşmasının derecesi nasıl anlaşılıyor bilen var mı?yani değişik dozda iğneler var.trombofili testinde herhangi bir değer yazmıyor.sadece pıhtılaşma olduğu tanısı var.mthfr,faktör v heterozigot gibi.kimisi sadece belli bi zaman iğne kullanıp,hamileliğini aspirinle devam ettiriyor yani.bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

mrb arkadaşlar konu araştırırken dikkatimi çekti bende 9 yıllık evliyim bi canlanmayıp düşükle sonuçlanan gebeliğim sonrasında iki aşılama iki tüp bebek denemem var genetik testimde hetorozigot pıhtılasması çıktı ikinci tüp bebek denememde en başta clexsane 0.5 ünite olarak başlandı beraberinde prednol <ki düzenli clexsane kullanımında bu mecburmuş> günlük coraspirin gün aşırıda folbiol ve bemix c ye başlandı clexsane'nin dozu haftada bir verilen APTT isimli bir kan tahliliyle belirleniyor mesela benimki 0.5le başladı sonraki hafta 0.6 daha sonra 0.8 şimdi ise <transfer olduğum hafta> 10 bin ünite olarak arttı tek sağlıklı sıhhatli bi bebeğim olsun bunların hepsini çekmeye razıyım inşallah hepimiz kucağımıza alırız minik meleklerimizi clexsane kullanımı tedirgin etmesin eğer böyle bir sorununuz varsa kullanmadığınız takdirde bebeğiniz tehlikeye girer o yüzden bu minicik acıyada katlanalım değilmi

slm arkadaslar size sorum olacakti yeni uye oldum daha once yazilarinizzi okumustum ilk bebegimi karnimda kaybettim bu bana cok kotu surpriz olduu. suan hamilelige hazirlaniyorum. doktorum bana iyne yazdi gebe olursam kullanmammi istedi clexane diye bir iyne benim kan pihtilasmam yok.. bu iynenin bir zarari olur mu kullanirsam cevaplandirirsaniz sevirim

bende şuanda kullanıyorum o iğneyi karnımdan günde bir kere yapıyorum bendede şişlik ve morarma oldu ama bir zararı yok bunların daha önce 2 tane düşük yaptım şuanda hamileyim daha çok yeni olduğu için doktorum bu iğneleri verde umarım işe yarar

Geri