clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Merhaba ben de daha önce 2 kez tüp bebek denemesiyle hamile kaldım ve ikisi de 7.haftasında düştü bu sebeple kürtaj oldum sonrasında yapılan genetik testler sonucunda kan pıhtılaşması çıktı şu an tekrar tüp bebek denedik sonucunu yarın alacağım kısmetse eğer pozitif sonuç alırsam bana da doktorum clexane 0.4 iğne başlayacağını söyledi Allah yardımcımız olsun inşallah hayırlısıyla kavuşuruz bebeklerimize...

cancağızım

slm benimde 2 tane bebeğim öldü karnımda şuan 3. bebeğimizi öğrendik 3 gündür iğne kullanıyorum inş. bu sefer bebeğimizi kucağımıza alırız ben kendim göbekten vuruyorum morarmamda olmuyo.

merhba arkadaslar benımde rahatsızlıgım MTHFR C677T Heterozigot taşıyıcı tüp bebek yaptırdım yumurtlarım toplandıktan snra doktorum bana clexane 4000 ve corasprin bitde bıir kac ilaç daha umarım bu ilaçlar kanıı sulandırmaya yetrlidir inşsallah güzel hbrlerle dönerim size dualarınız beklıyorum 29 nısan test yapıcam

arkadaşlar biriniz banada yardımcı olun bende günde iki kez oksapar kulanıyorum doğuma 1 gün kala bırakmamı söylediler doğumdan sonra kulanım olursa bebek süt içmicekmi nasıl yapalım yardımcı olun

Slm.bende ilk hamileliğimde clexane igne kullanmıştım..kan değerlerimde pıhtılaşma çıktı ve dr.um hemen başladı iğneye..9 ay vurulmuştum kollarımdan..her hangi bir morluk olmamıştı..kızım şuan 4 yaşında ve Allaha şükür sağlığı yerinde..şimdi 2.bebeğime hamileyim ve aynı dr.uma gidiyorum..ilk hamileliğimden bildiği için durumu yine clexane başladık..fakat bu iğnenin dozu yüksek ve her gün vurulan yerler morarıyor..kollarımda hem morluklardan hemde acıdan yer kalmadı,şuan göbekten başladık iğneye,göbeğimdede acı ve geniş alana dağılan bir morluk var..9 ay nasıl biter bilemiyorum ama bebeğimiz sağlıklı olsun diliyorum..sabırla mutlu sonu görmek ümidiyle inşallah..Allah yardımcımız olsun..

düşük olmasın diye clexane 4000

selam kızlar, bizde erkek faktörü var.. sperm sayısı az ve morfoloji bozuk... bende ilk tüp bebek denememden sonra hemen ikinci hafta içinde düşük yaşadım, bu düşüğün sebebi ise doktor genetik test yaptırmasına rağmen trombofili faktörünü görmezden gelip bir tedbir almaması. 5 temmuz da da yeni bir tüp bebek transferi yaptırdık. ve hemen o gün doktorum clexane 4000 ve coraspin 100 yazdı ve günde birer kere kullanıyorum. clexane bendede morarma yaptı, ilk vurulduktan sonrada 10 dakika boyunca kollarımı hiç hissetmeyecek şekilde sızı ve iğnelenme oluyor. allah sabrını versin hepimize, ramazanınızı da kutlayım vesileyle

clexane

Selam benim 4 yaşında bir oğlum var çok şükür 2.bebeğe hamileyken 5. haftadan sonra 3 defa kanamam oldu hep istirahat ettim 16. haftaya kadar gelmiştik kontrole gittiğimizde bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik ilaçla normal doğum yaparak kızımı ölü doğurdum yaklaşık 15 gün oluyor.çok üzüldüm hala atlatamadım:((tahlillerimi yaptırdım daha çıkmadı ama doktorum sonuçlar negatif çıksa bile hamilelik durumunda 9 ay clexan kullanacağımı söyledi bende araştırıyorum bilgi edinmeye çalışıyorum herkese sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı doğumlar diliyorum...

33 haftalık hamileyi.Clexane 0.4 ml kullanıyorum.Ancak iğnenin nezamna bırakılacağı konusunda tereddütteyim.Sürekli gittiğim doktorum 35. haftada iğneyi keseceğimimzi söyledi.Dün başka bir doktora gittim.O da asla böyle birşey olmayacağını,iğnenein sezeryandan bir gün önce kesilebileceğini ve sezeryandan sonra da 12 saat sonra falan yeniden başlanacağını ve 6 ile 8 hafta daha kullanılması gerekeceğini söyledi.Biraz kafam karştı.Çünkü iğnenin etki süresi 24 saat.Böyleyse neden 35.haftada kesiliyor.Anlamıyorum.Bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

33 haftalık hamileyi.Clexane 0.4 ml kullanıyorum.Ancak iğnenin nezamna bırakılacağı konusunda tereddütteyim.Sürekli gittiğim doktorum 35. haftada iğneyi keseceğimimzi söyledi.Dün başka bir doktora gittim.O da asla böyle birşey olmayacağını,iğnenein sezeryandan bir gün önce kesilebileceğini ve sezeryandan sonra da 12 saat sonra falan yeniden başlanacağını ve 6 ile 8 hafta daha kullanılması gerekeceğini söyledi.Biraz kafam karştı.Çünkü iğnenin etki süresi 24 saat.Böyleyse neden 35.haftada kesiliyor.Anlamıyorum.Bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

Geri