clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane

Merhabalar

21/08/2013 tarihinde çocuğum oldu ve hamilelik boyunca claxane 4000 kullanmıştım. Benim kafamdada birçok soru işareti vardı ama gerek yokmuş. Claxxane 4000 ü doğum dan 24 saat önce kesmek yeterli. ve ister normal ister sezeryan olabilirsin hiçbir sakıncası yok. Ve ben normal doğum yaptım Toplam 210 iğne vurdurmuştum. İnan ben şu an hamilelik dönemindeki düşüncelerimin boşa olduğunu anladım. Hiç kafana takacak bişey yok bunu tüm samimiyetimle söylüyorum şu an bu durumda olanların düşüncelerii anlayabiliyorum fakat bu düşünceler inan gereksiz.

Merhabalar

ilk gebeliğin 2 aylık ken ölümle sonuçlanması nedeniyle ikinci hamileliğimde yapılan tahlil sonucu kan pıktılaşması çıktı ve claxane 4000 kullanmama karar verildi. kafamda bir çok soru işareti vardı. ne zaman bırakacam normal doğum olabilirmiyim vb. Şu an Çucuğum 1 aylık normal doğum yaptım istesem sezeryanda olabiliyodum ilacı 24 saat önce bırakabilrsiniz ben öyle yaptım. Şu an bu durumda olanların neler düşündüklerini çok iyi anlıyorum ama o düşüncelere gerek bunu tüm smimiyetimle söylüyorum takacak bişey yok.

merhaba.bende 2 bebek kaybettim.ve şimdi tekrar 4 haftalık gebeyim.bende iğne kullanmaya başladım,tabi bebe aspirini ile birlikte kullanıyorum.ama lekenlenmelerim başladı 2 gün önce.hala da devam ediyor.umarım kötü bişey olmaz.bu iğneyi gebelik süresince kullanmak zorunlu imiş.bırakmak yada kesmek olmuyomuş.ayrıca öğrendiğim kadarı ile bu iğne ile gebelik sürdürenler normal doğum istese bile yapamıyomuş.kan sulandığı için,kan kaybı olasığı yüksek olacağı için.umarım hepimiz bebeklerimizi sağ-salim kucağımıza alırız.

ilk cocuğum normal doğum.ikincide 37 haftalık hamıleyım clexane 0.4 ve coraspırın kullanıyorum.doktorum corasprını 37 haftalıkken bırakmamı soyledı. iğneyi 38 haftalıkken bırakmamı soyledı.ben normal doğum ıstıyorum. ben çocuğa bırsey olur dıye korkuyorum.hapı bıraktım fakat iğne için endişeleniyorum.normal doğum için ne zaman iğneyi bırakabilirim yorumlarınızı beklıyorum

Merhaba ben hibor kullanicisiyim hemsire olmam dolayisiyla bu tur vakalar ile cok karsilasiyoruz kol bacak gobek ve gerekirse sirttan bile vurulabilir netten bile arastirabilirsiniz daha once 12 haftalik bebegimin kalp atisi olmadigindan almak durumunda kaldilar suan 16 haftalik hamileyim hersey yolunda hergun kolumdan igne vuruluyorum dogumdan 6 hafta sonra biticek ve her hamilelikte kullanilmasi gerekiyor universite hastanelerine gidebilirsiniz hayirli dogumlar :)

merhaba arkadaşlar en başta allah hepinizin bebeğini korusun sağlıklı bir çocuk dünyayya getirmeyi nasip etsin inşallah...
evet bende kullanıyorum iki düşük yaşamıştım doktor bana clexane iğne verdi ama ben koldan kullanıyorum göbekten olması şart değil bence...

bende kullanıyorum

clexane adlı iğneden bende kullanıyorum. 2 tane 10 haftalık anne karnında bebeğim ölünce testte pıhtılaşma çıkmadığı halde doktor başlamamız gerektiğine karar verdi şimdilik 2,5 aylık inşallah devamı gelir. çok korkuyorum. çünkü bende pıhtılaşma çıkmadı. bu halde olanınız var mı yani testte çıkmayıp. doktorun öneresiyle kullanan?

bende kullanıyorum

clexane adlı iğneden bende kullanıyorum. 2 tane 10 haftalık anne karnında bebeğim ölünce testte pıhtılaşma çıkmadığı halde doktor başlamamız gerektiğine karar verdi şimdilik 2,5 aylık inşallah devamı gelir. çok korkuyorum. çünkü bende pıhtılaşma çıkmadı. bu halde olanınız var mı yani testte çıkmayıp. doktorun öneresiyle kullanan?

merhaba sevgili anne adayları bende şu an clexan 0,4 iğne kullanıyorum bir önceki gebeliğimde bebeğim karnımda öldü 28 haftalıktı .trombofili testleri normal çıktı hiç bi sorun yok ama şu anda 9 haftalık hamileyim doktorum tedbir amaçlı bu iğneleri verir kızım seni çok üzdü çok zor toparlandım ama yaklaşık 5 ay sonra tekrar hamile kaldım inşallah bu sefer meleğimi kucağıma alırım dua edin olurmu şu anda clexan iğne ve coraspin kullanıyorum

clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04
sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının ağrının karşılığını verir. sevgiyle ve hamile kalın melekler....

bende kullanıyorum clexan 04 ama benim 5 gebeliğim bi sağlıklı doğum var .suanda 9 haftalık hamileyim 6 haftalıkken basladım.Allah hepimizin yardımcısı olsun

Geri