clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Slm 14 haftalık gebeyım bende kan pırtılasması var hergun gobekten ıgnemı vuruyodum fakat arık gobekten vurulmamam gerekıyomus kese buyudukce ılac toplanıp agrı ugur gıbı kalıyo koldan ve baldırdan vuruluyo ıgne doktora danısın bıde dogum seklı nasıl oluyo hep sezaryenlemı

Kızlar bende ilk gebeliğini 27 haftalıkken kaybettim preklampsi geçirdim genetik test yaptırdık trombofili olduğumu öğrendim şimdi tekrar 6 haftalık hamileyim ve rapor çıkartırdım 06 la başladım şimdi 08 kullanıyorum coraspirin ,folibol ve glifor kullanıyorum kızlar clexane kullanırken calsiyum hapı kullanmak gerekirmiş calsiyum emilimini hızlandırıyormuş bilginiz olsun ben de 8 haftamda kullanmaya başlıyorum inşallah hayırlısı ile kucağımıza alalım clexane kullanıp ikizleri olan varmı benim ikizlerim var ve biraz korkuyorum??

2 çocuk annesiyim 2 çocuğumda da vurulmadim 3. Ye hamileyim. Kan pihtilasmasi çıktı kullanıyorum saçmalık.

Slm arkdslar.ben de 8 haftalik hamileyim clexane igne kullaniyorum ama morluk yapiyor morluk olmamasi icin ne yapilmali bilgisi olan????

Ben iki defa tüp bebek yaptım bu iyneyi kullanmadım ve üçüncuyu denedim doktorum clexane verdi yedi gün oldu nakil yapalı nakilden bugune kadar kullanıyorum dört gün sonra test yapacam bana dua edin çok heycanlıyım ve korkuyorum allah yar ve yardımcımız olsun amiiiin..

Bende igne kullanıyorum baslarda cok fazla morariyo ve kizariyodu gun geçtikçe alistim yaparken derin nefes alin kendinizi sıkmayin igneyi batirmaktan korkmayin boylelikle morarmalar cok hafife indi dr.um igneleri iyi yaptigimi soyledi

mrhb.Ben3 dusuk yaptim.7haftalik gebeyim..ineye4.hafta basladim.zaten basindan beri iki kez kanamayla acil gitmistim.ineye basladiktan sonra lekem devam ediyodu.bugun kanamam oldu.normalmidir.? yoksa aspirini birakayimmi ikisi cok mu oluyo diye terettutteyim.Ne olur biri cevap yazsin

Mrb bn igneye dun basladim ilk dusugum 4 haftalikti ikincisi 8 kalbi durdu simdi hamileyim kalp atisi yok hrnuz basladik igneye yan etkileri var mi cok tedirginim saglikli bi sekilde bebgimi kucsgima almak istiyorum rabbim herkesin evladina saglik versin

Merhaba,

Eşim 13 haftalık hamile, ilk bebeğimizi kaybettiğimiz için doktor bu iğneği doğum olana kadar kullanmamızı söyledi. Ben yaklaşık 2 aydır eşime iğne yapıyordum ve bu konuda Türkiyedeki en uzman kişiye bir profesöre başvurduk. Emin olmak için 2. bir doç. dr. daha gittik. İki doktorda aynı gün muayeneden sonra iğneyi bırakmamızı önerdi. Bebek ölümlerini engelleyici herhangi bir etkisi olmadığı kanıtlandı ve bu iğne litaretürden kaldırıldı dedi. Doktorlar sadece olası bir ölümde hasta tarafından bize iğne vermediniz bundan dolayı bebeğimizin kalbi durdu tepkisine engel olmak için veriyorlarmış.

İğneye devam eden kişiler için bacaktan yapmanızı öneririm. Ayrıca morarmaması için iğnenin içindeki havasının mutlaka alındıktan sonra yapılması gerekiyor.

Allah hepinize bebeğinizi kucağınıza alabilmenizi nasip etsin.

Geri