Çok acil face üyeleri

Young bride

Banned
Çok acil face üyeleri
webcamdaki çılgın hatunlar webcamdaki çılgın hatun hatun d
Çok acil cavap bekliyorum kızlar herkez facesine baksın yada anasayfasına 'Web camdaki çılgın hatunlar' diye bi video paylaşımı varmı nlur bana yardım edin herkez facesine bi baksın nişanlımla nişanı atmak üzereyim bu sabah facesine baktığım da böyle video paylaşılmış 4 . sa önce yazıo saat 6-7 civarı oluyo işe gitmeye yakın.Nişanlım öyle bişey paylaşmadığını söylüyo ama :uhu: çok kötüyüm ayrıca nişinalımın facesinde anasayfada bi akrabasına 4 sa. önce paylaştı yazıyo o adamda evli 1 çocuğu var yani bekar filan olsa neyse paylaşır derim ama bilmiyorum :uhu: Bide siz bakın aciilllll çok kötüyüm :uhu:

Ne erkeği ..canım sizinde arkadaşlarınız böyle bi video paylaşmışmı bi bakarmısınız dedim otomatik olarak gelen bişeymi

kıss tuğçe hele dur bi panik yapma ben facemi kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlar bakacaktır canım. anla dinle ona göre nişanlınla konuş hemen öle nişan atacam falan filan deme tamammı canım.

tugce bozma moralini benim face yok ama olur böyle şeyler yaaa benim telefonuma bile mesaj geliyo yok web camda seni bekliyorum yok bilmem ne buluyorlar işte internette gelmiş bu çok doğal bişey bence mail kutuma geliyo insanları buluyorlar bir şekilde sana özel bişey değildir bu

Bilmiyorum kızlar nerdeyse çıplak bi kız erotik erotik dans ediyo kabul edinilir gibi değil .Böyle bi insanla birlikte olmam mümkün değil

canım sana diyorum bana bile geliyor yaaa cep telefonuma mesaj gelmişti diyor ki web camdayım seni bekliyorum bilmem ne hala mesajda duruyor sıradan bişey artık bunlar buluyorlar herkesi işte lanet bişey ama öyle

hımm ben takip ederim face ama böle bir video paylaşımı görmedim ayrıca erotik içerikli videolar kaldırılıyor paylaşımı yasaktır. Nişanlın da senin göreceğini tahmin ederek paylaşacak kadar düşüncesiz olduğunu sanmıyorum izleyip geçerdi en azından.. öfkeyle kalkan zararla oturur bence iice soruşturmak lazım ;)

Geri