Çok acil face üyeleri

arkadaşlara kesin katılıyorum.benimde başıma geldi yapılıyo senin haberin olmadan.benim hatta emesenime girip nikimi değiştirmişler küfür yazmışlardı.ne yaptıysam bulamadım..sonra kendi silindi.fecede aynısını yapmışlardı .takma dışardandır.kesin.telefonuma mesajlar geliyo valla.boşuna coşma.yazık ayol nişanlına da sana da.boşuna sinir harbi.

Canım sakın yanlış düşünme, bir kere öyle bişey yapsa herkesin görebileceği bir yerde paylaşırmı?
2. si kuzenimede aynı şey oldu, oda ne olduğunu anlayamadı, bence kırma nişanlını...

Tatlım bende eşimle ortak kullanıyorum arada bir oluyor böyle şeyler.Hatta erotik olmasada saçma sapan videolar paylaşılıyor hemde bizim hiç girmediğimiz bir zamanda sinir oluyorum bende o yüzden kötü düşünme eminim o paylaşmamıştır

tatlım hiç takma benm de eşimnde var facesi onun msn ye defalarca saçma sapan mailler geliyo oturup beraber okuyo beraber gülüyorz benmde facemde olmuştu bikez kendini boşuna sıkma bukadar küçük bi olaydan heleki gerçek değil sanal bi durmdan ne kendini ne nişanlını üzme boşver canm sanal dünya yalan dünya salla gitsn be güzelm.......

Tatlım ben baktım öyle birşey bende yok ama sakın bu tarz aptalca birşey için nişan falan bozma.. Bir açıklaması kesin vardır

Evet kızlar bir yanlışlık olmuş aptal gibi kırdım nişanlımıda öfkeme yenik düştüm ama herşey yolunda önerileniz ve tesallileriniz için çok tşk. ederim :)Hepinizi çok seviyorum

Evet kızlar bir yanlışlık olmuş aptal gibi kırdım nişanlımıda öfkeme yenik düştüm ama herşey yolunda önerileniz ve tesallileriniz için çok tşk. ederim :)Hepinizi çok seviyorum

Dedik zaten b,iz sana hayatım birdahada öyle aslını öğrenmeden hem kendini hemde nişanlını üzme:)
düzelmesine de ayrıca sevindim hem daha nişanlınla benim nişanıma ve düğünüme geleceksiniz :)

Geri