Çok acil face üyeleri

canım bugün eşimin kardeşi anlattı bana face'de onada böyle birşey olmuş.Hiç paylaşmadığı halde, kötü videolar paylaşılmış,erotik felan, onun adına. Silmeye çalışmış ama olmamış her silmeye çalıştığında bir başkasına gitmiş o videolar. arkadaşlarınada gitmiş, herkez ondan böyle birşey beklemediklerini söylemiş, başına kötü şeyler gelmiş. Kız arkadaşı felan ayrılmak istedi, şu an kaynım face'ini kapattı. Face'e virüs giriyormuş herhalde ondan oluyor öyle paylaşımlar. Bence onada öyle birşey olmuştur.

??

aynen aynı olay dun banada oldu 4 saat önce yazıyor bnde suan nısanlımla konusmuyorum ama bu vıdeonun nasıl paylasıldıgınıda cok merak edıyorm nasıl böle bısı olablr

benm eşim de kullanıyo face onun hesabndada erotik değil ama başka bişey paylaşılmıştı sabahın 6 sında hemde..eşimde arayıp bana sordu sabahın köründe face i mi açtın bişi paylaşmışsın dediii ben açmamştım eşimde açmadığına göre otomatik paylaşılan bişi olmalı canım..arkadaşın da dediği gibi virüs falandırr....yoksa nişanlın senin göreceğini bile bile böyle bişi paylaşmazdı boşyere sıkmanişanlının canınıda kendi canınıda...

cinsellik icerikli sayfalarda var millet beğenmeden otomatik beğeniler oluyo bence senin nişanlınında öyle seyler basına gelmiş olabilir sadece cinsellik değil sacma sapan herhangi bi konu adına acılan sayfalarıda beğendi olarak gözüküyo.aynı sey benim basıma geldi beğenmedğim birşey ablamın faceden bakınca beğendi diye gözüküyo :S facenin sorunu bu

Canım benim sakın ol öncelikle.
Nışanı atma falan sakına o kızgınlık ve şaşkınlıkla.
Face baya bir süredir saçmalıyor. O paylaşımlar aslı astarı olamayan konular ohoo neler var. Tek cinsellik değil be hayatım salakça konularda oluyor ve hiç bir alakan olmamasına rağmen. En basitinden benim duvara yok altın çilek tarzında bişey paylaşılmış ve bir tane salakça haber bilemem ne şehrinde bir olay işte. Hatta benimde gecenin körü paylaşılmış erkek arkadaşım dert yaptı o saatte ne işin var senin nette diye. anlattım böyle böyle bi kaç arkadaşıma daha olmuş.
seninde nışanlına öyle olmuştur. öyle bişey paylaşırmı sence yaa nişanlısı var güzeller güzeli.
Üzme canını hayatım. Sakin olarak nısanlınla güzelce konuş.
Kafaya takılcak birşey yok yapmamıştır..

evet canım bazı uygulamalara üye olunca sanki sen paylaşmışsınki gibi duvarında paylaşılıyor buda yetmez gibi senin adına arkadaslarının duvarına yapıştırıyor

Geri