çok fazla benziyo hatta aynı gibi

tosna

Yeni Üye
Üye
çok fazla benziyo hatta aynı gibi
sitede birşey dikkatimi çekti ir siteyle resmen ikiz kardeş gibi hee şimdi diyceksinizki site bu aynı olur tabi form sohbet nasıl olsun pek ala farklı olablirdi ama konu başlıkları herşey aynı düzen bile aynı ben sadece üyeler aynı sanmıştım ama burda herşey aynı vbence gözden geçirip temada değişiklik yapmalısınız en azından kendi yarattığınız bişi olmalı belki bana kızanlar olucak ama bu benim fikrimm 1 tane b,il e o sitede olmayıp burda olan bişi yok

Ce: çok fazla benziyo hatta aynı gibi

sitede birşey dikkatimi çekti ir siteyle resmen ikiz kardeş gibi hee şimdi diyceksinizki site bu aynı olur tabi form sohbet nasıl olsun pek ala farklı olablirdi ama konu başlıkları herşey aynı düzen bile aynı ben sadece üyeler aynı sanmıştım ama burda herşey aynı vbence gözden geçirip temada değişiklik yapmalısınız en azından kendi yarattığınız bişi olmalı belki bana kızanlar olucak ama bu benim fikrimm 1 tane b,il e o sitede olmayıp burda olan bişi yok
zamanla arkadaşım herşey zamanla:D:Dşuanda saat gecenin 3.30'u ve biz çalışıyoruz tam tamamlanmadı ama tamamlanınca bakalım aynı fikirde olacakmısın:)fikrin için tşkler;)

inşallah öle düşünmem ama basamak basamak aynı tüp bebek özel bölüm bile sadece o sitede vardı adını da sölim (RüYaM tarafından silinmiştir) yani basamak basamak aynı farklı site olsun lütfen özen gösetrin aynı olursa ne farkı olucak ben burda farklı tarz orda farklı tarz bulmalıyımki zevk alım dimi ama

inşallah öle düşünmem ama basamak basamak aynı tüp bebek özel bölüm bile sadece o sitede vardı adını da sölim (RüYaM tarafından silinmiştir) yani basamak basamak aynı farklı site olsun lütfen özen gösetrin aynı olursa ne farkı olucak ben burda farklı tarz orda farklı tarz bulmalıyımki zevk alım dimi ama
öncelikle şunu söylemeliyim arkadaşım başka site adı vermek yasak lütfen reklam kokan şeyleri bilinçli yada bilinçsiz yapmamaya özen gösterelim.artı msjında isim vermiş olduğun için silidm ve zatende kırmızı yazıyla belirttim.daha düne kadar kopyası lafınıza hoşumuza gitmesede susup saygı gösteriyorduk ama bu gün lütfen anasayfayı tam anlamıyla gezmeden kopya demeyin çünkü çok değişiklikler oldu haaa şu var o dediğin site kadın sitesi burasıda kadın sitesi içerik aynı yani kadınlara hitap eden yer.ve şnuda belirtmeliyim ki tüm forumlar bir birinin benzeridir kaldı ki iki tane kadın sitesinin benzemiş olduğu.o kopya kopya dediğiniz sitenize girdim baktım şimdi senden ricam birde sen bak karşılaştır o siteyle bu sitenin neresi kopya?ve burdaki birçok bölüm o çok adını andığınız sitede yok.bu güne kadar ok ama bu günden sonra kopya diyecekler lütfen göz muayenesi olsun :)benzer olabilir ama kopya asla deyil.

ve şimdi ki lafım sana deyil arkadaşım asla yanlış anlama sen onlara oranla çok hoş belirtmişsin fikrini.isim vermiyorum onlar kendilerini çok iyi bilirler kopya kopya diye eleştirirken lütfen laflarınıza sahip çıkın biz yeterince eleştiriye açığız herkesin düşüncesine saygımız sonsuz ki burda bişeyler yapıyorsak sizler için yapıyoruz o yüzden eleştirirken insanları dalgaya almayın ve küçümsemeyin asıl amacınız eleştiri olsun hır çıkartmak deyil...
tekrar söylüyorum sevgili tosna bu laflar sana deyildi eminim ki bu lafların sahibi bu başlığı asla kaçırmaz gelip okur:)

sana saygılar arkadaşım;)

Aslında siz renk olayına takmış durumdasınız, bu rengi ben düşündüm yani düşündüm ki pempe ve tonları kadını yansıtır :) Ha başlıklar demişsiniz, yani kadın formuna koyabileceğiniz şeyler üç aşağı beş yukarı aynıdır, şu anda başlıklarda düzenlenmiş durumda, illa renk diyorsanız bizde yeşil ve tonları yaparız problem değil :)

Ben aynı fikirde değilim forum siteleri genelde birbirine çok benzer zaten bahsettiğiniz siteye benzemiş olmasıda bence burdan geliyor kopya olayı olduğunu zannetmiyorum.Benim hoşuma gitti alışmış olduğumuz üslup ve m.c nin de dediği gibi bi kadın sitesine pembe renk yakışıyor

Site renginin kesinlikle değişmesi lazım, ana sayfada hala fal büyü kelimeleri geçiyor. Forum siteleri birbirine zaten benzer o yüzden kaygınız olmasın. Site saatinde bir yanlışlık var galiba, yoksa yanlışlık bendemi.Sayfalar geç açılıyor önceden daha da ağırdı şimdi nispeten daha iyi. Cervap yaz, alıntı vs dün daha güzeldi. Çiçekleri geri istiyorum.:mad:

Valla aynısımı değilmi beni hiç ilgilendirmiyor.Aynısı olsa bile bir sakıncasımı var anlayamadım.Konuşmuş olmak için lonuşuluyor sanırım.Ben halimden çok memnunum.

Site renginin kesinlikle değişmesi lazım, ana sayfada hala fal büyü kelimeleri geçiyor. Forum siteleri birbirine zaten benzer o yüzden kaygınız olmasın. Site saatinde bir yanlışlık var galiba, yoksa yanlışlık bendemi.Sayfalar geç açılıyor önceden daha da ağırdı şimdi nispeten daha iyi. Cervap yaz, alıntı vs dün daha güzeldi. Çiçekleri geri istiyorum.:mad:
evet site rengi değişecek onun çalışmaları içersindeyiz araştırma yapıyoruz en güzel rengi bulup sizler için parası neyse ödeyip getirecez kopya deyil yani satın alma olacak:D:Darkadaşlar bizlerde bu renkten memnun deyiliz ama araştırma yaparak bulduğumuz renklerden en güzelini seçecez emin olun;)artı bende bu butonları beyenmedim :D az bekleyin en güzelini yapıp sizlerin beyenisine sunacaz emin olun;)

Geri