Etiketler:
  1. Guldenbehiye

Guldenbehiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3

Çok kötüyüm bhcg değerlerim sonradan düştü !

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında Guldenbehiye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar Son adet tarihim 17 ağustos henüz tekrar adet olmadım 11 etlik de hoch değerim 27,8 cıktı 12 eylülde 47.4 cıktı ve malesef bugün 15 eylülde 10.28 cıktı sizce bebeğimi kayıp mi ettim ben hala.hasta olmadım halan uyku halim ve yorgunlugum var neden.olabilir yardim edin lütfen

2. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.169
    Ödül Puanları:
    93
    CNM KIMYASAL GEBELIK GECRMISSIN SANIRIM KESE OLUSMADAN DUSUO ERKEN DUSUK OLUO YANI ADTE GUNN NE ZMANDI

3. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Geçen ay 17 sine oldum ama hala ağrı var ve herşey.normaldi açıkçası bir anda oldu 10.28 de gebelik bitmismi olur :( kesin hamile degilmiyim

4. Meleklerin Meleği :)

Beğenilen Mesajlar:
    1.169
    Ödül Puanları:
    93
    cnm sureklı katlaması lazım kı senınkı dususe gecmıs bu sekılde gebelik sonlanıor yavaş yavaş ıstersen sabah bıdaha yap kan ama ben dusup tekrar çıkanı gormedım maalesef benmde kımyasal olduğunda 20 sonra 40 sonra 30 oldu ama sonra bıttı maalesef:(

5. Meleklerin Meleği :)

Beğenilen Mesajlar:
    1.169
    Ödül Puanları:
    93
    nedne bu kadar erken test yaptın kı kendını uzmuş oldun adetın gcmeden yapma sana tavsıyem cunkı daha cok uzulursun sonra hem daha ılk ayın dur bakalım olur dfaha ılk aydan bu kadr stres yapma sakın tavsıyem sana valaa

6. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ama eczaneden test aldım simdi c de bir.çizgi tamamen t de ise çift belirsiz çizgi var

7. Meleklerin Meleği :)

Beğenilen Mesajlar:
    1.169
    Ödül Puanları:
    93
    cnm kan sonucun dusmus onemlı olan suan o

Çok kötüyüm bhcg değerlerim sonradan düştü ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bhcg değerleri

Bhcg değerleri

Merhaba. Ben yeni katıldım aranıza. Ama epeydir okuyorum. Bilgisi olan varsa veya benzer bir durum yaşayan lütfen cevap versin. Son adet tarihim 23 Haziran. 15 Yemmuz da adetime 4 gün kala 15 temmuz bhcg 40, 16 temmuz 80, 18 temmuz 207, 21 temmuz 431 olarak geldi. Katlanma hızında biraz azalma var gibi geldi bana. Acaba bu değerler normal mi?
  2. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  3. bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

Geçtiğimiz pazar evde yaptığım idrar testi pozitif çıkınca, doğru hastaneye gidip kan testi yaptırdım. 17.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 184,3 19.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 297,05 21.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 504,68 Bu değerlere göre gebeliğim normal mi?
  4. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  5. beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

Merhaba ben yazmıştım yine size 15 gündür adet olmuyorum diye bugün doktora gittim ve kist veya herhangi birşey çıkmadı çok şükür kan testi 0,33 çıktı acaba artar mı bu değer hamile kalmak çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Sayfayı Paylaş