Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...
evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır oglum var ve allahıma sukurler olsun kı var 3 yıllık evlıyım sonunda yapamıycagımı anladım olmuyo yanı barısıyoruz yıne aynı nednse bunu buraya yazmak ıstedım lutfen bana yardımcı olun caresızım artık yanlızım...

canım aşılmıcak hiçbir sorun yoktur biraz onu anlamayı dene oturup konuş bak 1 bebeginiz var onun için biraz daha dene belki ilerde herşey yoluna girer hemen pes etme daha çok yolun başındasın son bi kez çocugun için dene canım onu anlamaya çalış kendinid üzme :)

canım sen aşmak istiyomusun ona karar ver bence.yani seviyomusun bu adamı.hayatında olmasa ne hissederdin napardın bunları düşünüyomusun? hazırmısın bu ayrılığa? eğer değilsen sadece sabır ve çaba gerek biliyosun.kolay değil evlilik hele yürütmek hiç değil.ama önemli olan yürütmek için çaba harcamak zaten.bu yüzden evlenmiyomu insanlar.iyiyidfe kötüyüde sevdiği insanla yaşamak için değilmi tüm bu çabalar.neden kavuştuktan sonra ayrılmak olsun bu kavuşmanın sonu.bence iyi düşün canım.

Esini seviyorsan sabret...Erkek iste ne yaparsan yap altdanda alsan üstden de alsan ayni, cogumuzda aynisi var yalniz degilsin bu sorunla...dayak,alkohoö,baska kadinlar yoksa ...sabret tam aksine hosuna gitmesede sen esine iyi ol,en azindan acele etme ayrilma konusunda..
Allah yardim etsin evinizde huzur olsun ins.

canım sen aşmak istiyomusun ona karar ver bence.yani seviyomusun bu adamı.hayatında olmasa ne hissederdin napardın bunları düşünüyomusun? hazırmısın bu ayrılığa? eğer değilsen sadece sabır ve çaba gerek biliyosun.kolay değil evlilik hele yürütmek hiç değil.ama önemli olan yürütmek için çaba harcamak zaten.bu yüzden evlenmiyomu insanlar.iyiyidfe kötüyüde sevdiği insanla yaşamak için değilmi tüm bu çabalar.neden kavuştuktan sonra ayrılmak olsun bu kavuşmanın sonu.bence iyi düşün canım.
kım ısterkı ayrılsın esınden hemde onu cok sevıyorum ama artık ona caba harcamakltan yoruldum ona ılıskımızı duzeltmek ıcın harcadıgım zamana bazen uzuluyorum cunku degmıyo ama esımı cok sevıyorum o da benı sevıyo bılıyorum ama artık bız monotonlasmısız yanı aramızda canım cıcım ılgı sevgı kalmamıs saygı bıle kalmamıs yanı bı oleyız bı bolezaten gonlumu aldıda yıne aynı yanı degısen bısey yok

- - - Updated - - -

Esini seviyorsan sabret...Erkek iste ne yaparsan yap altdanda alsan üstden de alsan ayni, cogumuzda aynisi var yalniz degilsin bu sorunla...dayak,alkohoö,baska kadinlar yoksa ...sabret tam aksine hosuna gitmesede sen esine iyi ol,en azindan acele etme ayrilma konusunda..
Allah yardim etsin evinizde huzur olsun ins.

amın bjk amın ınş artık bırbırımıze karsı daha anlayıslı daha saygılı oluruz ınş

kım ısterkı ayrılsın esınden hemde onu cok sevıyorum ama artık ona caba harcamakltan yoruldum ona ılıskımızı duzeltmek ıcın harcadıgım zamana bazen uzuluyorum cunku degmıyo ama esımı cok sevıyorum o da benı sevıyo bılıyorum ama artık bız monotonlasmısız yanı aramızda canım cıcım ılgı sevgı kalmamıs saygı bıle kalmamıs yanı bı oleyız bı bolezaten gonlumu aldıda yıne aynı yanı degısen bısey yok

- - - Updated - - -

amın bjk amın ınş artık bırbırımıze karsı daha anlayıslı daha saygılı oluruz ınş

daha yeni 3 yıllık evliymişsin bence düzelir zamanla.aşılmıcak sorun yok tatlım.mutluluklar dilerim.inşallah en yakın zamanda yoluna girer herşey.

ah bıtanem mvım okudum sok oldum ben calısyorm fırsat bulamıorm nete .sakın öle dusunme gecıcedr duzelmtmeye calısın esınle otur dertles sorunsuz evlılık olmaz kayın vaıdenle oturyosndr dıe oluyor esıne acıkla ızah et ama hep dertlesın konusun

ah bıtanem mvım okudum sok oldum ben calısyorm fırsat bulamıorm nete .sakın öle dusunme gecıcedr duzelmtmeye calısın esınle otur dertles sorunsuz evlılık olmaz kayın vaıdenle oturyosndr dıe oluyor esıne acıkla ızah et ama hep dertlesın konusun

olmuyokı halecım yaa ıste bızdekı ne buyuk sorun ıletısımsızlık bır bırımızle konusamıyoruz benı anlamıyo hep her dedıgıme bosver doyı yanı benı takmıyo valla artık sıkıcılastı yaa hale

ne olursa olsun sabırsız olma elbet düzelir önemli olan ne zaman düzeldiği değil düzelmiş olması.bazıları var hiç düzelemiyo.

Geri