Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

bence de acele etme mavi'm. bazen bazı şeyler ters gidebilir geçicidir sen sabırlı olmaya çalış, vazgeçme. seviyorum diyosun hem bak. bi yolu vardır mutlaka düzelir ama sen vazgeçmemelisin. en başta annesin, oğlun için bir şans daha ver ama 'bu sefer düzelecek' diye düşünerek ver bu şansı:d040: sabrın sonu selamettir canımm:kiss:

tskr arkadaslar susmak cok kolay degıl sabır lazım o sabrı gostermeye calısıcam umarım ınş esımde duzelır artık eskı esım olur

olur canım belki onun da işyerinde bi sorun vardır ondan böyledir. sabretmek gerçekten büyük sabır ve fedakarlık istiyor ama sen eşimi seviyorum diyorsun ve bi oğlun var. çok iyi düşün bence canım inşallah her şey yoluna girer:)

mavicim cnm benim cocuğun var ve daha küçük ve oğlan cocğu baba profili onun için şuan cok önemli ama bi taraftanda sen yıpranıyorsun şöyle yap bağırıp cağırıyo diyorsun ya sen sus kavga daha da büyümesin ama yani destek alın mesela bu da iyi fikir yani etkili olacağını düşünüyorum cnm inşş mutlu yuvan geri döner kuzumm

canım sen aşmak istiyomusun ona karar ver bence.yani seviyomusun bu adamı.hayatında olmasa ne hissederdin napardın bunları düşünüyomusun? hazırmısın bu ayrılığa? eğer değilsen sadece sabır ve çaba gerek biliyosun.kolay değil evlilik hele yürütmek hiç değil.ama önemli olan yürütmek için çaba harcamak zaten.bu yüzden evlenmiyomu insanlar.iyiyidfe kötüyüde sevdiği insanla yaşamak için değilmi tüm bu çabalar.neden kavuştuktan sonra ayrılmak olsun bu kavuşmanın sonu.bence iyi düşün canım.
bence biraz daha düşün derim en azından yavrun için

ne yaptıysam ne ettıysem her kılıga gırdım arada 6 -7 ay gectı hala aynı ınş degısır hala beklıyorum ama eskisinden ıyı gıbı gorunuyo allah buyuk :(inş oda bana karsı bıraz daha ıyı olur...

evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır oglum var ve allahıma sukurler olsun kı var 3 yıllık evlıyım sonunda yapamıycagımı anladım olmuyo yanı barısıyoruz yıne aynı nednse bunu buraya yazmak ıstedım lutfen bana yardımcı olun caresızım artık yanlızım...
yanlış düşünüyosun senin derdin kocanla değil etrafındakilerle yoksa oğlun ve eşinle olsan kafanız rahat olur biraz sık dişini ekonomik olarak yeni bir eve gecene kadar idare edeceksin yok anne babada evde ise işin zor canım ama eşinle bunu konuşmalısın senin derdin kocan değil cocuğun ezilir

Saolun kızlar ama evet aysa ablacım esımle aram aslında ıyı ben uyumlu bı kızım uyarım yanı ama :( bız ayrılamayız esım evın tek oglukayınbabam vefat ettıgı ıcın yanında kalıyoruz :(ama hıc olmuyo esım onların yanında erkeklık taslıyo bagırıyo kufredıyo:( bazen bana sevındıklerını bıle hıssedıyorum allah buyuk ıns duzelır hersey :/ baska carem yok katlanıcam

Geri