çok üzgünüm olmadı yine

bitanesi

Hamiş Melek
çok üzgünüm olmadı yine
İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi görünebilir ama nasip die bişi var malesef zamanı gelmemiş. of artık nete girmeyi düşünmüyorum toplanmam lazım. kendinize iyi bakın. hepinizi çok seviyorum. kendinizi yıpratmayın oluruna bırakın. ağlamaktan gözlerimin ltı kırmızı kan benekleri çıkardı değdimi. şimdi temizlik yapıcam kendi haline b ırakıcam. biliyorumki rabbim hayırlsını vericektir. demekki zamanı değil. hoşçakalın kızlar .a e o

bitanem allah hayırlı saglıklı bı evlat verır elbet umudunu sakın kesme allah buyuk canım onu gucu herseye yeter vardır bundada bır hayır sacın o güzel canını sıkma lütfen ben inanıyorum kı hersey güzel olacak umudunu sakın bırakma kendı halıne bırak bıraz toparlan sende allaha emanet ol allahın gücü herseye yeter buna inan canım benim allah hayırlı saglıklı evlatlar versın inş

Olmuyorsa Rabbim senin için çok daha hayırlı bir kapı daha hazırlıyordur. Sakın umudunu ve inancını yitirme canım. Gün doğmadan neler doğarmış Herşeyin hayırlısı olsun.

canım benim seni çok iyi anlıyorum üzülme demek bile boş,ne desek sen yine üzüleceksin bende yaşadım bunları :( ama bak 1,5 yıl sonra geldi bebişim allahtan ümit kesilmez bende çok ağladım olmıycak artık dedim ama rabbim nasip ettimi oluyo işte...sabret canım bekle yaşın daha çok küçük gelicek elbet bebişin biraz oluruna bırak kendini iyi hissedince de yine aşılama yaparsın tatlım :)

Allah kesinlikle senin hakkında hayırlısını verdi bitanesi. Sakın üzülme..Allah yardımcın olsun, toparlanınca görüşmek üzere :tik:

İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi görünebilir ama nasip die bişi var malesef zamanı gelmemiş. of artık nete girmeyi düşünmüyorum toplanmam lazım. kendinize iyi bakın. hepinizi çok seviyorum. kendinizi yıpratmayın oluruna bırakın. ağlamaktan gözlerimin ltı kırmızı kan benekleri çıkardı değdimi. şimdi temizlik yapıcam kendi haline b ırakıcam. biliyorumki rabbim hayırlsını vericektir. demekki zamanı değil. hoşçakalın kızlar .a e o
Ay canımm benımmm ıns.. Rabbım sana en kısa zamanda hayırlı bı evlat verecek umıdımızı yıtırmeyelımmm gun doğmadan neler doğarrrr sureklıı dua edelımmm allh senın kollaını boş bırakmaısn uyakın zmanda meleğini kucağına alasınnnn

Ay bitanem ya cok uzuldum ya insan kendnden biliyo cok yipranyoruz hayrlisi olsun demekten baska care olmuyo rabbim hakkinda herseyn hayrlisini nasip etsin unmadigin beklemedigin anda gelir insallah tabbim emeklermizi bosa ckarmasn

Geri