çok üzgünüm olmadı yine

sağolun canım arkadaşlarım benim iyiyim şimdi temizliğe sardım napim belki açıköğretime devam ederim ders çalışınca kafam dağılır heralde görüşmek üzere

Bazen hayatta her şey istediğin gibi olmaz.Bazen o istediğin şey sana okadar zor ve ulaşılmaz gelirki..İşte o an dünyanın sonu gelmiş gibi düşünürsün.Hiç yabancı gelmiyor yaşadığın duygular..17 yıl evladını bekleyen biri olarak
.Zamanla alışıyorsun biliyormusun.O ilk günler sana zor görünen ve canını yakan isteğin,zamanla sabıra dönüşüyor.Ve Benim gibi umarım beklemezsin ama zamanın verdiği olgunlukla evet bunda da var Allahın bir bildiği diyip tevekkül ediyorsun.Üzülme desemde üzüleceksin biliyorum.Ama sakın şunu unutmaki hala sevdiklerin yaşıyor,elin ayağın tutuyor ve çok sağlıklısın.Ben sağlığımı kaybettim mesela ama hala ümidim var biliyormusun?Ümidini yitirme ve güçlü olmaya çalış canım..

sağol canım ya haklısn ama etrafımdakileri bazen öldürmek istyorum patavatsız konuşan karıları beni ayda yılda bi görüp hiç bi şeyim olmayıp bana çocuk için hesap soranları beni kıranları. ne diyim. sende sorun varmıydı yoksa benim gibi sebepsiz infertilmisin

belkide. ben şuan 21 yaşındayım 2 senelik evliyim sorun yok diolar aslında 5 sene korunsam sorun olmadı benim için mutluyuz çünkü ama şu soru beynimi kemiryo nie olmuyo olcakmı ne zamn olcak. insanlara yalan sölemekten bıktım en bakıom çok baskı yapıolar bende tesrliyorum napiim. onlar beni kırmaktan çekinmiolar

bazen hayatta her şey istediğin gibi olmaz.bazen o istediğin şey sana okadar zor ve ulaşılmaz gelirki..işte o an dünyanın sonu gelmiş gibi düşünürsün.hiç yabancı gelmiyor yaşadığın duygular..17 yıl evladını bekleyen biri olarak
.zamanla alışıyorsun biliyormusun.o ilk günler sana zor görünen ve canını yakan isteğin,zamanla sabıra dönüşüyor.ve benim gibi umarım beklemezsin ama zamanın verdiği olgunlukla evet bunda da var allahın bir bildiği diyip tevekkül ediyorsun.üzülme desemde üzüleceksin biliyorum.ama sakın şunu unutmaki hala sevdiklerin yaşıyor,elin ayağın tutuyor ve çok sağlıklısın.ben sağlığımı kaybettim mesela ama hala ümidim var biliyormusun?ümidini yitirme ve güçlü olmaya çalış canım..

canım benim allahım zamanı gelince verecek bu kadardamı gec diye düşünürken imtihanımız bu canım kimine sabır düşüyo işte neden niçin diye kıyaslayamıyoruz takdir böyle ama bitanesi şu konuda haklı nedense ailede dahil cevremizin torba ağzını kapatamıyoruz ebiraz moral destek olun köstek olmayın değilmi nede güzel anlattın bu sayfada hepimiz birbirimize destek olmalıyız olmalıyızki paylaşım olsun içimiz huzur dolsun

artık canım yanıyorrr bu adar bu ay beklerken olmuyor ıstee yanıı hıcbır sebep uokken boyle olmasıı yıne husran yıne gozyası nasıpte yokk yapcak bısey yokk artıkk okadar cok bunalıma gırıyorum kı olmuyor yapacak hıc bıseyyok Allahn takdırıı

artık canım yanıyorrr bu adar bu ay beklerken olmuyor ıstee yanıı hıcbır sebep uokken boyle olmasıı yıne husran yıne gozyası nasıpte yokk yapcak bısey yokk artıkk okadar cok bunalıma gırıyorum kı olmuyor yapacak hıc bıseyyok allahn takdırıı
canım benim bunalıma girmemek için kendine uğraşlar ara sabret düşünmemeye calış nebileyim mesela atkı ör bişeylere kendini adapte et ben mesela kendime dini 3 tane kitap aldım onları bitirecem diye kendi kendime oyalanma aracı işte hemde bilgim artar sende cocuk mevzusu acan kocakarılarla fazla oturmayın seni düşünen insan seni üzmez bunu bilin

Geri