dayak çok mu normal bişey ???????????

ya bide 2,5 aylık evliyiz canım nedir bu cahillik insanlardaki ben anlamıyorum sanki benim içim kolay bi yuvayı yıkmak yapmışım etmişim ama eşimin değişiceğine inanmıyorum şimdi böyleyse yarınım ne olur acaba?

2.5 aylık evlisin yaşadığına bak ya lanet olsun böyle erkeklere evlenmeden evvel kuzu evlenince ayı oluyorlar
allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda boşanırsın yeni bir hayata başlarsın

inşş canım ama çok zor allah kimseye yaşatmasın okadar moralim bozukki psikolojim bozuk neyi düşünceğimi bilemiyorum ama eşimin siniri bitürlü bitmiyo yaptığım herşey batıyodu nişanlılıktada zaten çok sorun yaşamıştık bide beni sevdiğini söylüyo insan sevdiğine bunu yaparmı yaa aslında sorun olan hiçbişey yok ama onun en ufak şeyleri sorun yapması bizi bu hale getirdi öyle öfkelenioduki anlatamam yani dedim bi öff bile onu çıldırtmaya yetiyodu bi işans daha versem biliyorumki değişmeyecek çünkü hatasını kabul etmiyo habire beni suçluyo ben nankörüm ben kadir kıymet bilmem ohep el eder göz eder ben onu adam yerine koymam okadar çok şikayetçiydiki şimdi yokum işte ...

inşş canım ama çok zor allah kimseye yaşatmasın okadar moralim bozukki psikolojim bozuk neyi düşünceğimi bilemiyorum ama eşimin siniri bitürlü bitmiyo yaptığım herşey batıyodu nişanlılıktada zaten çok sorun yaşamıştık bide beni sevdiğini söylüyo insan sevdiğine bunu yaparmı yaa aslında sorun olan hiçbişey yok ama onun en ufak şeyleri sorun yapması bizi bu hale getirdi öyle öfkelenioduki anlatamam yani dedim bi öff bile onu çıldırtmaya yetiyodu bi işans daha versem biliyorumki değişmeyecek çünkü hatasını kabul etmiyo habire beni suçluyo ben nankörüm ben kadir kıymet bilmem ohep el eder göz eder ben onu adam yerine koymam okadar çok şikayetçiydiki şimdi yokum işte ...

keşke nişanlıyken görebilseydin ilersini ama olan olmuş artık arkaya bakmak yok geçti unutmak kolay değil ama olanları düşünmemeye çalış gerekirse profesyonel yardım al normal hayatını yaşamaya dön biranöncede kurtul ve sil hafızanı
acizlik kompleks herşey söylenebilir böyle adamlara allahından bulsun canım

canım en acilinden en kısa yoldan bitir gitsin çocuk olursa bide musallat olur tüm hayatın boyunca hayatından çıkmaz.hiç pişman olma.Eğer seni sevse kıyamaz sana.Vuramaz.Kendine zarar verir sağı solu yumruklar ama sana kıyamaz.Bence en doğru kararı vermişsin.dönme sakın

inşş cnm arkama dönüp bakma istemiyorum ama çok zor kızlar ama eşim rahatsız ve bunu kabul etmiyor bende sinirli bi insanım ben kabul ediyorum mesela kavga edioduk git diodum çok sinirliyim bak iş çığında çıkıcak yok gitmez ben dideyim benide yollamaz böle çıldırtana kadar uğraşır sonra tabi ben sinir krizi geçiririm felan filan hep böyle geçti nişanlılık bir tülü anlatamadım sinrili bi insnaın üstüne gitmemesi gerektiğini iş yerime geliodu orda kavga sokakta evde apartmanda böle hazır bomba gibi her an patlıyacak gibi bi balaymız güzeldi eşimi çok severekevlendim o aşıktı güya bana çok çıkıp görüşmedikte hemn sözlendik eşimi sevmeye çalıştım tam evet seviyorum dedim bişey yaptı soğuttu kendinden herşey üstüme geliyo sanki çok daraldım bunaldım kabusta gibiyimmm bi çıkmazda gibiyim

amana aman bide işyerinde hay allah ne çıkmazı huysuz canım anlattıkların çekilecek dert değil bu adamla ömür geçermi yok yakınken bitir işi bana sorarsan hala evliliğini kurtarmayamı çalışıyorsun yoksa

kurtarmaya değil beni herşeyde okadar çok suçladıki canım sanki herşey benim suçummuş gibi geliyo psiklojimi bozudu ben kendimden nefret eder oldum acaba benim suçummu diyorum bunların hepsi çok yorgunum küçük bi şehirde yaşıyorum insanlar meraklaından iş yerime geliyolar kimseye bişey açıklamaıyorum ama çok yıprandım kaçıp gitmek istiyorum

kurtarmaya değil beni herşeyde okadar çok suçladıki canım sanki herşey benim suçummuş gibi geliyo psiklojimi bozudu ben kendimden nefret eder oldum acaba benim suçummu diyorum bunların hepsi çok yorgunum küçük bi şehirde yaşıyorum insanlar meraklaından iş yerime geliyolar kimseye bişey açıklamaıyorum ama çok yıprandım kaçıp gitmek istiyorum

nasılsın hayatım bir gelişme oldumu eşinle aranızda

Benzer Diğer Konularımız !

Geri