değmezmiş ona

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
değmezmiş ona
değmezmiş ona
artık anladım çokk yazıkk...nerden başlıycamm bilemiyorumm içim okadar dolu ki :18: ama herşeyin yalan olduğunu anlamak boş yere emek verip kendinden vazgeçmek ve sonunda kaybetmek hatta pişman olmak :18: çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz...neden sebep aramıyorum çünkü ben seçtim.onu sevmekle hata yaptım hatamı kabul ediyorum sadece geçen 3 yılıma ve kaybettiklerime yanıyorum :18: nasılda inanmışım nasıl güvenmişim ona geçte olsa anladımm değmezmiş işte :18: en kötüsü de hala seviyo olmak çıkarıp atmak istiyorum içimden onu yeter artık bitirdi beni :18: sevgi bumu ya bide hala senii çoook seviyorumm diyo onun ki sevgiyse benim bu içimdeki ne allahtan tek dileğimm alsın onu içimden :18:ve oda benim gibi olsun :18:

oyyy cnm kıyamam içim gitti bitanem yaa ağlama bugünlerde geçer atlatacaksın elbette ben hep yanında olacam üzülme sen emi canımsın...

canım geçicek herşey.acın azalıcak.ve ozaman herşeyi daha dogru görüceksin.......

üzme kendini canım ona değmezmiş demen bile büyük ilerleme Allah senin gönlüne göre birini çıkaracak insallah karsına o kaybetti sen üzülme... değmez dediğin an sileceksin..zor ama sileceksin
5aglamacocukaglamahr8.jpg

oyyy cnm kıyamam içim gitti bitanem yaa ağlama bugünlerde geçer atlatacaksın elbette ben hep yanında olacam üzülme sen emi canımsın...
canımmm sucremm seni tanıdığım için çook şanslıyım ben çook sağoll yanımda olduğun için.sucremm aradı ağlıyo pişmanım seni çok seviyorum diyo bende ben seni sevmiyorum bitti arama beni dedimm :18: içim yanıyo ama başka çarem yok beni mafetti o ...

ünimelek canımm çok sağol anlamıyomm artık onun sevgisini ailesi sırf okuyom çalışıyom diye beni istemedi 3 yılımı verdim ona oda ailesi istemiyo diye bıraktı beni mafetti :18: bugünde aramış pişma nım seni çoook seviyorum diyo :18: nasıl sevgi bu ben bitti dedimm ona içimm yanıyo ama onun yüzünden bu hale geldik biz :18:

ay canım ya 3 sene.
ve sen okuyosun calısıyosun diye bıraktı he?
ailesinin gazına gelmiş.
cok cekmişsin anlasılan ama sıra onda olsun biraz koşsun bakalım ne kadar ciddi biraz görr.belki düzelir herseyy.
3 seneyi silip at demem bak pismanmıs biraz dene ve gör sevenleri Allah'tan baska da kimse ayırmasın anne baba arkadas vs.kimse girmesin aralarına kötü bi durum kimsenin basına gelmesin inş..
sende bozma moralini onun seni arayıp sorması bile mutlu etsin bence seviyo ama etkide kalıyo her erkek gibi :)

canımmm sucremm seni tanıdığım için çook şanslıyım ben çook sağoll yanımda olduğun için.sucremm aradı ağlıyo pişmanım seni çok seviyorum diyo bende ben seni sevmiyorum bitti arama beni dedimm :18: içim yanıyo ama başka çarem yok beni mafetti o ...
sen mahfolmadın olan ona oldu geç kaldı artık sen kendi yolunu çiz ardına bile bakma istanblul yolcusu kalmasın:shootout:

Canım yaa,sudemyalnız değilsin hiçbizmn bizler varız, çok üzme kendini .. zor bi durum gerçekten ama biz kadınlar bu durumlarda kısa sürede yelkenleri suya indiriyoruz biçok şeyi görmezden gelebiliyoruz affediyoruz ama erkekler öyle olamıyorlar ne kdr severlerse sevsinler bisüre tabiri caizse sürünmemizi istiyolar. zaman tanı kendine bence, sonradan pişman olma,

Geri