değmezmiş ona

ay canım ya 3 sene.
ve sen okuyosun calısıyosun diye bıraktı he?
ailesinin gazına gelmiş.
cok cekmişsin anlasılan ama sıra onda olsun biraz koşsun bakalım ne kadar ciddi biraz görr.belki düzelir herseyy.
3 seneyi silip at demem bak pismanmıs biraz dene ve gör sevenleri Allah'tan baska da kimse ayırmasın anne baba arkadas vs.kimse girmesin aralarına kötü bi durum kimsenin basına gelmesin inş..
sende bozma moralini onun seni arayıp sorması bile mutlu etsin bence seviyo ama etkide kalıyo her erkek gibi :)
evettt iklimm sırf o yüzden bıraktıı.hemde nasıl canımm öle çektim ki herşeyi herkesi karşıma aldım :18: canımm haklısın 3 yıl kolay değil ama ya yine aynı şeyi yaparsa gücüm kalmadı seviyorumm hemde çoook seviyorummm ama çook üzdü beni :18: sevmiyorum istemiyorum seni dedim :18: öyle ağlıyodu ki ama bende çoook ağladım halada ağlıyorum bizi bu duruma o getirdi :18:

Canım yaa,sudemyalnız değilsin hiçbizmn bizler varız, çok üzme kendini .. zor bi durum gerçekten ama biz kadınlar bu durumlarda kısa sürede yelkenleri suya indiriyoruz biçok şeyi görmezden gelebiliyoruz affediyoruz ama erkekler öyle olamıyorlar ne kdr severlerse sevsinler bisüre tabiri caizse sürünmemizi istiyolar. zaman tanı kendine bence, sonradan pişman olma,
canımm sunrise çok sağoll biliyorum canımm iyiki varsınız zaten siz olmasaydınız kafayı yemiştimm...bilmiyorum canımm korkuyorum artık yine aynı şeyi yapar diye ailesine karşı duramaz diye :18: ailesi için değermiydi bizi bu duruma getirmeye öldürdü beni resmen o herşeyimdi benimm öyle çooook seviyorum ki ama o ailesini seçti sonrada pişman oldu seni seviyorumm hatalıyım diyo ağlıyo sevgi bumu???

sen mahfolmadın olan ona oldu geç kaldı artık sen kendi yolunu çiz ardına bile bakma istanblul yolcusu kalmasın:shootout:
çokk sağoll beren canımm inşallah gelicemm seni de görücem seviyorummm beren ama o bize ailesi için bunu yaptı biz onun yüzünden bu haldeyiz pişman olması yetmiyo :18:

canımm sunrise çok sağoll biliyorum canımm iyiki varsınız zaten siz olmasaydınız kafayı yemiştimm...bilmiyorum canımm korkuyorum artık yine aynı şeyi yapar diye ailesine karşı duramaz diye :18: ailesi için değermiydi bizi bu duruma getirmeye öldürdü beni resmen o herşeyimdi benimm öyle çooook seviyorum ki ama o ailesini seçti sonrada pişman oldu seni seviyorumm hatalıyım diyo ağlıyo sevgi bumu???

Cnm ailesinin istekleri biyere kdr geçer, sınır vardır.Sen haklısın ailesi için değmezdi çünkü seninle birlikte bi hayatı olucak ileriye yönelik düşünüyosun.
Ama canım şöyle bişey de var çıktıgın kişi nsıl biriydi hiç bilmiyorum da, erkekler kadınlara göre daha geç olgunlaşabilio şimdi ailesinin etkisinde kalabiliyosa, yada bi hata yapmışsa sürekli bunu yapıcak diye bi izlenim oluşmasın sende.Korkunu anlayabiliyorum senin, merak etme herkesin ilişkisinde korkusu oluyo değişik sebeplerden.
Aşıksan bu durum için bi şans vermelisin, kaybetmek çok kolaydır sadece bir kelimene bakar hayatının kalanında onun da yer almasını gerçekten istiyosan denemelisin canm pişman olmuş...ailesini katmıyorum bile, zamanla düzelir kabul etmekten başka çareleri de kalmaz..

canımmm,,sudemiim benim ..senin için bu günler çook zorr az değil yaa 3 yl kolay değil ama biraz zaman bence :(( ..biliyorum bu günleri zor atlatıcaksın ama sabır et ..zamana bırakk..zamanla olumlu yada olumsuz şeyler olucaktır..hakkında rabbimden hayırlısını iste bitanem..herşey gönlünce olsun...

çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz.... bak bunu dıyebılıyorsun herkez yasıyor hayatım bu tarz olayları ıyısıyle kötüsüyle.. içine atmıcaksın canım üzülmüceksın.. sen deil onu seni kaybettiğine üzülcek...

cnm ya kiyamam sana lütfen kendini daha fazla yipratma üzme daha cok gencsin hayatinin en güzel yillarini aglayarak gecirme seninde dedigin gibi inan degmezzzzzzzzzzzzzzz. zaten degecek bi insan olsaydi sana bunlari yasatmazdi kurban olsun senin göz yaslarina tek damla bile akitma onun icin ayyyyy sinirlendim cinler diyor git onuda ailesinide döv gel, onlarin inadina ayakta dur tekrar sev sevil.

canımmm,,sudemiim benim ..senin için bu günler çook zorr az değil yaa 3 yl kolay değil ama biraz zaman bence :(( ..biliyorum bu günleri zor atlatıcaksın ama sabır et ..zamana bırakk..zamanla olumlu yada olumsuz şeyler olucaktır..hakkında rabbimden hayırlısını iste bitanem..herşey gönlünce olsun...
canımm şikerimm çookk sağoll aminn inşallah canımm sen nasılsın???çook özledimm senii

çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz.... bak bunu dıyebılıyorsun herkez yasıyor hayatım bu tarz olayları ıyısıyle kötüsüyle.. içine atmıcaksın canım üzülmüceksın.. sen deil onu seni kaybettiğine üzülcek...
çok sağoll berencimm zaten ben ona değill kendime üzülüyorumm yanıyo içim :18:

cnm ya kiyamam sana lütfen kendini daha fazla yipratma üzme daha cok gencsin hayatinin en güzel yillarini aglayarak gecirme seninde dedigin gibi inan degmezzzzzzzzzzzzzzz. zaten degecek bi insan olsaydi sana bunlari yasatmazdi kurban olsun senin göz yaslarina tek damla bile akitma onun icin ayyyyy sinirlendim cinler diyor git onuda ailesinide döv gel, onlarin inadina ayakta dur tekrar sev sevil.
ben bunu hakedicek naptım abla nasıl bu duruma geldimm inan kendime çokk kızıyorumm inşallah o ve ailesi benden beter olsun :18:

Geri