değmezmiş ona

Üzülme canım değmeyen insanlar için üzülünmez sen ondan daha iyilerine layıksın o bunu hak etmediyse suç sende değil ki ..Kendi üzüp başkalarını mutlu etme bırak herkes ederi kadar kalsın sende..:shootout:

Üzülme canım değmeyen insanlar için üzülünmez sen ondan daha iyilerine layıksın o bunu hak etmediyse suç sende değil ki ..Kendi üzüp başkalarını mutlu etme bırak herkes ederi kadar kalsın sende..:shootout:
emine_hasan canım çok sağoll haklısın ama elimde değill geçen 3 yılıma içimdeki bu sevgiye yanıyorumm.Ama inşallah atlatıcam

ünimelek canımm çok sağol anlamıyomm artık onun sevgisini ailesi sırf okuyom çalışıyom diye beni istemedi 3 yılımı verdim ona oda ailesi istemiyo diye bıraktı beni mafetti :18: bugünde aramış pişma nım seni çoook seviyorum diyo :18: nasıl sevgi bu ben bitti dedimm ona içimm yanıyo ama onun yüzünden bu hale geldik biz :18:

merhaba canım bsına gelenlere cok uzuldum.aslında bırazda kendımı gordum.ne demek ıstenmemek cok ıyı bılıyorum anlamadan terk edılmek en derınden hıssedıyorum gecermı bılmıyorum ama bende 6 yılımı kaybettım ve o pısman bıle olmadı..:( sanırım bu daha kotu

insallah unutrsun cnm ya gececek bu gunlerinde ziyanin neresinden dönsen kardir demis atalarimiz insallah bundan sonra dikkatli adimlar atarsin seni ck sevyorum

merhaba canım bsına gelenlere cok uzuldum.aslında bırazda kendımı gordum.ne demek ıstenmemek cok ıyı bılıyorum anlamadan terk edılmek en derınden hıssedıyorum gecermı bılmıyorum ama bende 6 yılımı kaybettım ve o pısman bıle olmadı..:( sanırım bu daha kotu
canımm ya aramıza hoş geldinn çokk sağoll inan çook üzüldüm senin içinnn 6 yıl hiç kolay değill allah bize yardım eder inşallahh ne diim

artık anladım çokk yazıkk...nerden başlıycamm bilemiyorumm içim okadar dolu ki :18: ama herşeyin yalan olduğunu anlamak boş yere emek verip kendinden vazgeçmek ve sonunda kaybetmek hatta pişman olmak :18: çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz...neden sebep aramıyorum çünkü ben seçtim.onu sevmekle hata yaptım hatamı kabul ediyorum sadece geçen 3 yılıma ve kaybettiklerime yanıyorum :18: nasılda inanmışım nasıl güvenmişim ona geçte olsa anladımm değmezmiş işte :18: en kötüsü de hala seviyo olmak çıkarıp atmak istiyorum içimden onu yeter artık bitirdi beni :18: sevgi bumu ya bide hala senii çoook seviyorumm diyo onun ki sevgiyse benim bu içimdeki ne allahtan tek dileğimm alsın onu içimden :18:ve oda benim gibi olsun :18:

ya canim ben sana çok üzüldüm keske yardim edebilsek elimizden bir sey gelse ? ben aslinda hiç bir Melegimizin üzülmesini istemem:kiamam: sizler hepiniz degerlisiniz tanismasak bile ben sizleri Melekleri çook sevdim. iyi ki MeLeKleR MeKaNi var..

melegim üzüntünü içine atma istedigin kadar agla ve devamli içinden
la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim dua et iyi geleçek.

Senin içinde Dua edeçem Allah gönlüne göre versin zaten Esref senin için hayirliysa olsun degilse olmasin, sana daha iyi kismetler çikar senin sevdigin ve seni senden çok seven ...
:asigim:

19bjk03 canımm çook sağol allah razı olsun senden evet çook haklısın tanışmıyoruz ama inan bende çook sevdimm seni dediğin gibi iyiki melekler mekanı var mekandaki arkadaşları tanıdığımm içinn çook şanslıyım hepsini çook seviyorumm tabi senide..canımm dua ediyosun ya o bana yeter eşrefi o kadar çoook seviyorum ki halimm allaha ayan imkansız görünüyo ama allahın yanında herşey kolay inşallah kaderimdeki insan odur.allah hiçkimseyi yarım bırakmasın herkesin dularını kabul etsin inşallah.amin.

Geri