Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

Cevap: Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

merhaba hayalötesi öncelikle senin yazdıklarını okurken bayağı gerilere gittim yaşadıklarım aklıma geldi ve burnumun uçu bir an titredi açıkcası ağlamakta istedim ama bunun için zamanında ağladım şimdi ağlamam geriye ise asla dönüp bakmam senin yaşadıklarını binlerce kadın yaşıyor ve malesef erkek kadına değil kadın kadına acı veriyor yuvasınıda bir hemcinsi yıkıyor malesef bunu sinir olarak söylüyorum 3 sene önce bende bunun benzeri ikiçoçukla eşim tarafından terkedilerek yaşadım tercih kişinin kendisine aittir gidene gitmek istedikten sonra ben kal demem güle güle dedim dik durdum içeride mücadel verdim ağladım dışarıda başımı eğmedim zira haketmedim bunu deyip allah sığındım birsenenin sonunda eşim bana geridöndü af dileyerek çoçklarım için onu şartlı kabul ettim şimdi iyi ama taviz yok artık ona karşı

senin adina hem üzüldüm hemde sevindim en azindan böyle bir insandan bosandigin icin cok sanslisin önünde uzun bir hayat var yanlizda degilsin cocugun her zaman yaninda olacak biliyorum yeni hayatina baslarken biraz bocalarsin ama inan bana bundan bir yil sonra kendinden daha emin adimlarla yürüyeceksin yeni yasantinda bu gün üzüldün icin kendi kendine güleceksin ne kadarda hak etmeyen birine üzülmüs emek harcamisim diyeceksin ve önündeki güzel firsatlari kendin degerlendirip kendin kazandikca kendinle gurur duyacaksin ben eminimki sen tüm bunlari asacak güctesin biraz zamna ihtiyacin var hepsi bu seni hak etmeyen biri icin asla kendini üzme unutma giden kaybedendir sana gelecek hayatinda mutluluklar diliyorum sen hayatina nasil yön verirsen öyle yasarsin sakin unutma acilara takilip oldugun yerde sayma tatlim biran önce hayat pastasindan hakkina düsenin en güzelini git al bu senin ellinde Allaha emanet ol

canım çok üzüldüm,arkadaşlarında dedidiği gibi önce çocuğunu ve kendini düşün.bugünleri en az zararla atmanı temenni ederim.hayata o kadar sıkı sarıl ki sen değil seni kaybedenler pişmanlık duysun.allah yardımcın olsun.sakın kendini bırakma her sabah kalk ayna karşısına geç,bugün iyim,sağlıklıyım,mutluyum,kendine güzel sözler söyle.bak faydasını göreceksin.

merhaba hayalötesi aramıza hoşgeldin. evet derdin çok ağır. malesef biz kadınlar böyleyiz. birbirimizin yuvasına göz dikiyoruz(hepsi değil düşüncesiz olanlar). aramzıda birlik olmuyır. çok ağır şeyler yaşamışın ama allahtan yavrun var. ona sıkı sıkı sarıl. ilahi adalet çok ama çok büyük ve kimsenin ahı yerde kalmıyor. çok güçlü bir kadınsın belli böyle durumları yaşayıp atlatmışın allah sana evladının acısını göstermesin. bundan sınra buna dua et. erkekler konusunda haklısın biz adam ederiz diğer gelen yaaşar. alah yardımcın olsun

çok kotu bısey yaa...o önceden herseyı tasarlamış..hiç mi utanmamış çocugundan...yazıklar olsun..en güzeli en teskin edici güç sende..bebeğin..yavrun..ona sarılman hayata sarılman demek..ALLAH güzel günler göstersin sizlere

canım geçmiş olsun.şükür kurtulmuşsun.zaman herşeyin ilacı.bundan sonra evladını düşün.şansın bol olsun.mutlu günler dilerim.

Ayyyyyyy allah yardımcın olsun yaaa çok kötü bişey walla bunun teselliside olmaz ama dua et kimse kimsenin ahını alarak mutlu olamaz sen oğlunlu bi hayat kurmaya bak ilahi adalet çıkar aheste aheste allah yardımcın olsun inş.

Geri