Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

hayalotesi

Yeni Üye
Üye
Derdin çok, hangisini söyleyim... :(
en etkili dua hangisidir en büyük dua hangisi etkili hangisi
Merhaba...

Aranıza yeni katıldım. Güzel bir site. Ama ben pek iyi durumda değilim. Çok severek başlayan evliliğm biraz parayı görünce değişen erkek karakterinden dolayı bitti.

Bir ufak çocuğum var. Ve büyük bir hayat beni bekliyor. Eşim boşandığımızın ertesi günü nişanlandı bir başkasıyla. Bu kadar ağır darbelere dayanamaz hale geldim.

Ne yapıcam? Sadece Allah ve çocuğum var bunlara sarılıyorum. İlahi Adaletin tecellisine dua ediyorum. :(

Biz kadınlar neden birbirimizin yuvasına göz dikeriz bunu hiç anlamadım. :(

Ce: Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

:(:(:(ALLAH kimsenin ahımı kimseye bırakmaz buna emin ol.ve kendini yanlız hissetme senin arkanda yaradanın var o seni hiç yanlız bırakmaz.ve eğer bizim dostluğumuza inanırsan bizlerde varız ne zaman istersen ;)

O kadar yoruldum ki hayattan. Evladım olmasa yaşamak aklımın ucundan geçmezdi. Sorun sevdiğim erkeği kaybetmek te değil. Bana yaşatılanları hazmedememek. Asla ama asla bir erkeği adam etmeye uğraşmayın. Evet adam oluyorlar ama sizin ömrünüz bitiyor. Sonra sizi kaldırıp atıp bir başkasına o adamlığı yaşatıyorlar. Acı ama gerçek bu.

Ece Temelkuran şöyle demişti; Erkekler kumar makinesi, ben para atıyorum makineye, bir başka kadın kolu çekip bütün paraları alıp gidiyor. :( Ne yaparsan yap onlara yaranamazsın...

Geçmiş olsun arkadaşım . bu arda hoş geldın aramıza ..
Evet erkeklerı anlamak çok zor ve değiştirmek çokk daha zor ve vakıt kaybı .. hayatına bir yon çızmişsin en azından boşanma gibi cıddı bır olayı ustlenıp hayatının yönünü değiştirecek kadar güçlüsün cnm . sana tavsıyem ayakata duruşun çok önemli çocuğun için ..
sen kendınden emın korkusuzca aldığın kararın doğruluğunun farkına vararak ."bende olsam hiç düşünmeden boşarım " hayataına bir yön ciz ölümü düşünme asla kımse senın evladına senden iyi anne olamaz .buna emın ol . senı seven senı anlayan sensız olamıyan en büyük kalbe aşka sahipsın zaten
"evladının kalbine " buda yaşamak için en geçerli sebeb ............. cnm.

şu anda senin tek dayanağın çocuğun en azından onun için hayata daha da sıkı bağlan bence..

Bütün bunlara göğüs gererek ne kadar güçlü olduğunu göstermişsin, arkadaşlar güzel söylemişler, senin en büyük desteğin, en büyük güç kaynağın yavrun olacaktır. Onun için ayakta kalmalısın.

Bazen ağır şeylerle sınanıyoruz bu hayatta, ama emin ol kimsenin ahı kimsede kalmaz. Allah sana çok güzel bir hayat nasip etsin, yavruna güzel bir ömür nasip etsin. Biz buradayız canım her zaman... Sevgiler

gerçekten zor bir durum aldatılmak başıma gelen bir olay ama çocuğun olup bu durumu yaşadığın için gerçekten Allah kolaylık versin. sen sabırlı ol ve çocuğun artık senin hedefin olsun hem yaşam hep senden götürmez emin ol hak ettiklerinide alacaksın. yeni nişanlısınında ben pek mutlu olacağını sanmıyorum açıkçası yuva yıkanın yuvası olmazmış.... güçlü ol herşey sende bitecek unutma

ALLAH ım hep yanında oLucaktır duaLarını ve inancını hiç esirgeme yeter bence ... çok zor şeyLer yaşamışsın çok güçLü birisin bence ALLAH kimseye kaLdıramıyacağı kadar ağır bi yük vermez unutma çok sağLam durmaLısın masum bi bebek var hayatında ona sarıL inanıorumki yaşadığın acıLar sayesinde çocuğunu çok güzeL yetiştiriceksin... sakın yıLma her gecenin bi sabahı vardır ;)
ALLAHım ve biz yanındayız herzaman dinLer çıkış yoLLarı ararız merak etme

Canım öncelikle ALLAH yardımcının olsun.Çok zor olmalı ama dua etki böyle bir insandan kurtulmuşsun.Parayı görünce değişen bir insanın karakterini sorgulamak gerekir.İlahi adalet mutlaka tecelli edecektir bir atasözü aklıma geldi "ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE" sen ALLAHINA ve çocuğ
redglitterangel0ga.gif
una sarıl bizler de manen yanındayız.

Geri