dershanedeki olay

little_girl

Yeni Üye
Üye
dershanedeki olay
tarih dersindeyiz ben de en arkada oturuyorum hoca yanima geldi boynumdaki gümüse bakti eliyle o bakarkende yandanda bi çocuk ne kadar incecik daha incesini bulamadin mi dedi sonra kendisininkini gösterdi ben de oha köpek zinciri dedim sinif yarildi hoca da bi gülüyo sonra çocuga bakip frenliyo derken cocuk kizardi kipkirmizi oldu ve hiphizli boynundaki zinciri çekip kopardi ben de kaçin zincirini kopardi dedim sinif bi daha yarildi çocuk terlere karisti sinifta sonra üzerime dogru gelip bana vurmaya çalistıki hoca aa kılara vurulurmu çok ayıp deyip müdahele etti çikista görüscez dedi ben de hocayla çiktim dershaneden hayvan herif disarda ekmek biçagiyla bekliyordu ne öneriyorsunuz arkadaslar

ayy inanmıyorum ciddi olamazsın yaa :S ne yorum yapcağımıı şaşırdımm demek ki arkdaşın şaka kaldıramıyo keşke yapsaydın. her insan kaldıramaz şakayı :D bence git ama tek basına değil pardon ö.dilerim fln de kapat bu konuyu bence arkadasınla uzatmayın... ama hocan doğru sölemiş kızlara vurulmaz şiddete hayır :uhu:

o ne ya .aman dikkat et başına bela alma.dışarsı tuhaf insan dolu.Birde bu arkadaş dersaneye gidiyor.Bide okumasa ne olacaktı acaba.Bence öğretmenlerinle konuş durumu.Arkadaş bayağı içlenmiş çünkü.Konuşarak halletmeye çalış.

cocuk daa önce hapse girmiş arkadasla biraz önce telefonla konustum 3 leşi varmıs teki bu kızarma mevzusundanmıs markete gitimiş bu anlattıgına göre arkadasın marketin kasasındaki adam hosgeldiniz demiş bu yine kıpkırmızı adam gülmüş buda pıçaklamıs

yavrum seninde dersanede olay oldu tıpkı deden gibi habire birileri seni bıçakla bekliyorr neyle bseleniyorsun allah aşkına söylede çocukalrıma yedirmiyim onları

uçmuşsun sen bi an önce uyan iğrenç konualrın bitti şimdide katilli konularınmı başladı
çok tv izleme sen zararlı yavrum zararlı

çok sinirlendim sen bizle dalga geçion sanırım çook mesgul ediosun burdaki insanları. 3 leş var adam seri katil ve elini kolunu sallayarak gezio okeye dördünce arıo galiba hahaha. enceye katılıorum nasıl bi hayal dünyan varsa. bende gerçekten acımıştım çok safım yaa . yalan sölediğin çook belli ve bak rica ediorum doğrularla gerçeklerle ilgili konu aç boş boş konular açma ve yaşını çok merak ettim ? konularının gerçeklikle yakından uzaktan alakası yok...

Konu acmış olmak icinmi acıyorsunuz yoksa gercekmi anlıyamadım

eger gercekse ki ;

Suc biraz sizde , biraz seviyesiz espriler yapıyorsunuz

cıkısta o cocuk ekmek bıcagını nerden buldu onuda anlıyamadım

o kadar sinirlenmis olsa , yanınızda hoca varmıs yokmus onu baglamazdı : )

Geri