diane 35 kullanan varmıııı ??

ben 4 ay kullandim kilo almadim aksine 3 kilo verdim bence her bunyede kilo aldirmaz.Hatta kilo almak psikolojik bile olabilir zaten kilo aldiriyor dusuncesiyle.

Ya ben de bu hapı kullanıyorum bıraktıktan sonra böyle etkileri olur mu acaba bu hapı kullanma taraftarı hiç mi hiç değilim hatta hap kullanma taraftarı bile değilim ama doktorum ısrar ediyor.Ben vücut direncini azalttığını düşünüyorum ve bu hapla ilgili gerçekten kötü yorumlar okudum delirmek üzereyim :(

dianeee

slm . ben kist dolayısıyla diane kullandım adet düzensizliğim ve tüylenmelerimden dolayı . doktorum bunu evlenene kadar kullanman lazım dedı bana ama ben 8 ay kullandım snra adetım duzene grdı dıye kendılıgımde bıraktım . smdı 3 aydır adetımde gelmıyo napmalıyım bana yardımcı olun lütfenn .

selam kızlar. bende diane 35 mayis ayından beri kullanıyorum. Benim kullanma sebebim hamile kalmamak icin. Bana sadece ara sıra baş ağrısı yapıyor Hap... ne kilo aldım nede tüylneme oldu. benim iştahımı kesdi, kilo verdim ve adetlenmem düzene girdi, ve adet sancım azaldı... ben cok memnunum bi tek iste ara sıra baş ağrısı yapıyor onuda idare ederiyorum.

laura bende diana kulanıyorum kulandıktan sonra bende de adet kesintisi oldu, normaldir bende şikayetimi doktoruma söyledim olabilir dedi oluyormuş genelde yani bi sorun yok bırakınca dianayı eskisi gibi oluyormuş adetlerin

bence dianeyi kullan, diane kilo yapiyor deyince, hemen aninda 10 kilo almiyorsun...
Ben Valette kullandim herkes asiri kilo aldiriyor dedi ben 2 yilda on kilo aldim, ve ilk yil bir gram bile almadim...
Bu bünyene bagli, birde alacagin sürece... bence bir 6 ay felan kullan ondan sonra birak tabi doktorunla konus ve birak...
Gecmis olsun

Mrb arkadaşlar,ben de yaklaşık bir senedir diane 35 kullanıyorum.Haşimato tiroidi hastasıyım bu yüzden geçen yıl bebek düşünmeye başlayınca endokrine gözükmek istedim;tüylenme sorunum vardı ama çok aşırı değildi ama aşırı saç dökülmem vardı.Test sonuçlarına göre testesteron oranı yüksek çıktı.Geçen yıl diane ye başladım bende baya şişkinlik yaptı.Bir yıl içinde 2 kg. aldım ama cildim güzelleşti,saçım için şu an bi serum seti kullanıyorum tüylerim için de başka bir ürün kullanıyorum ama burda söylemek reklam olacağı için sakıncalı olabilir.İkisinin de çok faydasını gördüm.Şubatta tekrar kontrole gidicem inş.değerler yeterince düşmüştür.Diane kullanımını bıraktıktan sonra saç dökülmesi ve tüylenme sorunları tekrar başlar mı acaba çok korkuyorum :-S Bir de kullanan arkadaşlarda testesteron oranı kullanım sürecinde kaç iken kaça düştü?Benim ocak 2012 de 143 idi haziran 2012 130 oldu,haziran dan bu yana ne kadar düşmüş olabilir?maksimum 80 ng/dl olmalı sanırım..

bende kullanıyorum diane35 3.kutudayım sürekli kahverengi akıntı oluyodu budün ilşkiye girdim sizce bisey olur mu ?? yardım edin.. gebe kalmam sanırım :(

sevgili bayanlar ,
bu ilaç fransada yasaklandı..nedenine gelincede ilacın sürekli ve doktor kontolu olmadan kullanılması sonucu ölümcül sonuçların ortaya çıkması...eşimde miyon oldugundan bu ilacı kullandı uzun zaman..ancak şu an genç yaşta kalp krizi gecirmiş durumda..kalbine iki tane stent takıldı 38 yasında....bunun tek sebebi de ben şahsen bu ilaca baglıyorum...günümüz türkiyesinde zamanla yaşadıgımız ilde bir genç kadın kalp krizinden vefat etti haberi duyulmasın !!!!!.... yan etkilerini tam olarak ögrenmeden bu hapı lütfen kullanmayınız....

Geri