diğer yarım gidiyor...

tabiki canım bak şöyle söyliyim ya 2 yıl sonra ya önümüzdeki yaza yaz derken mayıs falan :D:D bakıcaz bakalım :hıms:
O derece yaniiiiii:D:D ne yalan söyleyeyim şaşırttın beni arkadaşım önceki planlarını bildiğimden dolayı yani:D:D ahh ahhhh benim ki de gelse bi an önce :hıms:

asıl sınavı geldikten sonra vericeksiniz derdi herkes ama anlayamazdım... şimdi anlıyorum! malesef çok çok iyi anlıyorum!

O derece yaniiiiii:D:D ne yalan söyleyeyim şaşırttın beni arkadaşım önceki planlarını bildiğimden dolayı yani:D:D ahh ahhhh benim ki de gelse bi an önce :hıms:

duraklama dönemine girdim bile be yavrum asıl sınavı şimdi veriyoruz bakalım... hayırlısı olsun hakkımızda ...

aynen evlenmek ıstıyorum demesi garibime gitti bnmde ama bu iyiye işaret böyle bi karar aldığın için çok sevndm cnm bnm(=

sağol canım da ne zaman nolur onu zaman göstericek işte :)

allah tüm asker yolu gözleyenlerin yardımcısı olsun hayırlı tezkereler nasip etsin benim eşim biz evliyken askere gitti 5ay kısa dönem olmasına rağmen 5 yıl gibi geldi çoook zor biliyorum ama ona kavuşmak birdaha gitmeyeceğini bilmek bunun mutluluğu tarifisiz ben yaşadım bunu biliyorum kızlar ah ah:)

sorunlar bizle alakalı değil kızlar iş güç durumşarıyla alakalı tabi zaman zaman bize de yansıyo ciddi şekilde olmasa da . malesef birkaç bencil yüzünden var olan fırsatları bile değerlendiremiyoruz bu yüzden de erteleyiyoruz git gide herseyi hakkımızda hayırlısı ne diyim artık ...

Geri