Dişlerini erken kaybetmiş+kötü görünümlü porselen yaptırmış olanlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde Erken Diş Çıkartma

Bebeklerde Erken Diş Çıkartma

diş çıkarma oyunu diş çıkarma oyunları bebeklerde erken bebeklerde oyunları oyunu Erken Diş Çıkarma Soru: Oğlum diş çıkartıyor. Dört aylık ve iki dişi var. Diş çıkarması çok mu erken? Görünürde her şeyi çiğniyor! Ben dört...
  2. Porselen dişler sararma yapar mı?

Porselen dişler sararma yapar mı?

porselen diş, nasıl olur, bakımı, bakımı naıl olur, nasıl bakım yapılır, sararırmı, sararır mı, çürürmü, rengi kararmı, ömrü kaç yıl, garantisi varmı ve daha merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Soru 1: Porselen dişlerin belirli bir ömrü var mı? Benim dişlerim sanırsam 5 yıllık ve dişlerimi yapan dokdorum bana ömürlük olduğunu söyledi. Soru 2: Porselen dişler, sigara ve kahve gibi...
  3. Porselen Diş Dolguları

Porselen Diş Dolguları

Porselen diş dolguları işte fazla madde kaybı varsa diş dolgusu kaçınılmazdır.Ve genelde arka azı dişlerde uygulanır.Diş dolguları hem estetik olup,hem de çiğneme basınçlarına dirençli uzun vadede güvenilir bir tedavi şeklidir. Çiğneme işlevinin çoğunu yapan azı dişleri daha fazla basınca maruz kalırlar ve ön dişlerden daha dayanıklı bir maddeye gereksinimleri vardır.Önceden en yaygın dolgu...
  4. Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

erken doğum belirtileri, erken doğum riskleri, bebek ne zaman aşağı iner Merhaba arkadaşlar hamiş meleklerimizden *Melek* arkadaşımın bana göndermiş olduğu pm yi aynen sizlere aktarıyorum ve bu durumu yaşayan yada tecrübesi olanlardan konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum;) "mrb mavim bişey soracaktım ben burda nasıl konu açıldığını unuttum da sizden rica etsem konu açarmısın erken...
  5. Dişleri sarı olanlar için zerdeçalla diş beyazlatma

Dişleri sarı olanlar için zerdeçalla diş beyazlatma

Her ne kadar zerdeçalın her şeyin üzerinde sarı bir iz bıraktığı söylense de sararan dişleri beyazlatırken tam tersi bir etki gösterir. Zerdeçal ayrıca antiseptik ve antibiyotik etkileri ile diş ağrısı, diş eti iltihabı ve hassas dişler gibi diş rahatsızlıklarına da iyi gelir. Zerdeçal sade kullanımında dahi dişleri beyazlatma özelliğine sahip olsa bile, daha etkili sonuçlar almak için...

Sayfayı Paylaş