DKNY ile bu sezon dişiliğiniz ön planda

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
DKNY ile bu sezon dişiliğiniz ön planda
Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan, renklerin biribirleriyle uyumunu tasarımlarında yansıtan, özgür ve ayrıcalıklı kadının tercihi DKNY, 2008 İlkbahar – Yaz koleksiyonunda Rio kentinin sıcak atmosferinden ilham alıyor. DKNY, 2008 ilkbahar yaz sezonunda zahmetsizce giyilebilen ve aynı zamanda şıklığını koruyan giysileri tercih edenler için; Brezilya’nın geniş bitki örtüsünden esinlenerek elde ettiği cesur bir çiçek ya da ilginç bir balık desenini, çizgililer ile karıştırıp bir araya getiriyor. Yeni koleksiyonda, geçtiğimiz sezona oranla daha daralan ve dişiliği ortaya çıkaran DKNY elbiseleri tam kesim, kolsuz veya şişirilmiş kollu olarak tasarlanarak, kumaş kuşakla belinizi sımsıkı sarıyor. Siyahın tropikal yeşim yeşili ve şeker pembesi ile canlandığı koleksiyon, DKNY’ın renk paletinin sonsuzluğunu vurguluyor. Hafif kumaştan yapılmış kolsuz gömlekler, kırpık kesim bluzlar, tunik ve ceketler, günümüzün hareketliliğine ayak uydurmak için esnek ve rahat etekler, pileli kısa şortlar, yumuşak ve gevşek pantolonlar, askısız ipek tulumlar ile DKNY, 2008 İlkbahar Yaz koleksiyonunda yine rahatlığı ve şıklığı kombinliyor.
Yazın en çok kullanılan renkler arasında olan beyaza etnik esintili nakış desenler işleyen DKNY sizi sonbahara zarif ve şık bir biçimde taşıyor.
Başınıza geniş ve yumuşak bir şapka ayağınıza t-bar tabanlı ayakkabılarınızı geçirip kaygısız kimliğinize bürünüp sezonun sizi taşımak istediği yerlere doğru esen rüzgârlarına bırakın.
 
Geri
Üst