Doğadan zencefil limon çayı kullanan var mı hafif soğuk algınlığına iyi gelir mi?

K

Kara_canann

Forum Okuru
Doğadan zencefil limon çayı kullanan var mı hafif soğuk algınlığına iyi gelir mi?

Doğadan zencefil limon kullananlar melek kadınlar kulübü doğadan zencefil limon çayı kullananlar forum'da.​

Arkadaşlar üzerimde dünden beri biraz kırgınlık var normalde hep evdeyim korona filan olduğumu düşünmüyorum da sanırım klima altında çok kaldım biraz üşüttüm. Doğadan zencefil limon kullananlar nasıl iyi gelir mi? Güvenle içebilir miyim evde de şimdi zencefil limon yok ama marketten hemen bu bitkisel çayı daha çabuk bulurum.

Merhabalar
Hafif soğuk algınlığı hissediyorsaniz doğadan markasının zencefil limon cayini da deneyebilirsiniz bunun yanında zaten size bol bol ılık su icmenizi önerecektim. Çünkü ılık su içtiğiniz zaman bu rahatsızlığı daha kolay atlatırsınız. Zencefil ve limon ikilisi zaten bu tip sağlık sorunları için birebirdir. Zencefil harika bir antioksidan kaynağı aynı zamanda limon c vitamini kaynağı olan bir meyvedir ve size direnç verecektir. Eğer yapabiliyorsaniz taze zencefil ve taze limondan çay yapın ama yapamıyorum şuan imkan yok diyorsanız doğadan zencefil limon çayı alıp deneyebilirsiniz o da iyi gelecektir.

Soğuk algınlığı tedavisinde neler yapılabilir? Yazımızdan önemli detaylari inceleyebilirsiniz. Belki şuan rahatsız olabilirsiniz ama sizin ve diğer misafirlerimiz için önemli bir link bırakmak istiyorum. "Soğuk algınlığına ne iyi gelir soğuk algınlığı nasıl geçer"

Geri