Dr. Abdülkadir Gökselde ameliyat olan var mı?

N

nurşinnn

Forum Okuru
Dr. Abdülkadir Gökselde ameliyat olan var mı?
Arkadaşlar merhaba benim burnumun ucu çok geniş abdulkadir gökselde ameliyat olmayı düşünüyorum. Abdulkadir beyde ameliyat olan varmı ? Ameliyatı nasıl güzel buurn ameliyatı yapıyormu ?

E

elif 33

Forum Okuru
Ben daha geçen hafta abdulkadir beyde ameliyat oldum. yüzümde sadece şişlik oldu hiç morarma olmadı.Biraz burun deliklerim havada gibi acaba bu durum normalmi kızlar :(

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Kuzenim abdulkadir gökselde ameliyat oldu burnundan .Burnu bayağı kemerliydi ve nefes almakta zorluk çekiyordu. Hem burnu güzel oldu hemde rahat nefes alıyor .

Abdulkadir Geylani hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Göksel- Sen Orda Yoksun Şarkı Sözleri Göksel- Sen Orda Yoksun Şarkı Sözleri
51630 Siyah Beyaz Bir Adamdı Hayalimdeki Resim Kadehimi Fırlattım Yüzüne Kızgınım Hiç Gelmeseyişe Sen Orda Yoksun Çağırdığımda Susuzluğumda Açlığımda Sen Orda Yoksun Koşsam Sarılsam Tutunsam Yoksun Ruhumun Kara Boşluğunda...
Şarkı Sözleri 0
Fethiye Çadır Festivali Konserleri Bedük Hayko Cepkin Göksel 2013 Fethiye Çadır Festivali Konserleri Bedük Hayko Cepkin Göksel 2013
çadır festivali 2013 fethiye kelebekler vadisi çadır festivali Sevgili melekler, 23-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Kelebekler Vadisi turunda Bedük, Göksel ve Hayko Cepkin sahne alacak. Aşağıda Çadır Festivali ile ilgili tüm...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0
Abdülkadir Geylani Hazretlerinin kerametleri hakkında  bilgi Abdülkadir Geylani Hazretlerinin kerametleri hakkında bilgi
Merhabalar .Lütfen Abdülkadir Getlani Hazretlerinin kerametleri hakkında bilgilerinizi paylaşabilir misiniz ? Teşekkürler şimdiden..
Soru-Cevap 1
Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız
Selamlar arkadaşlar. Lütfen bana Abdülkadir Geylani Hazretlerinin söylediği sözlerden bildiklerinizi yazar mısınız.Çok memnun olurum.
Soru-Cevap 1
Abdulkadir Geylani Abdulkadir Geylani
Hicri 471... Ramazanın son günleri... Geylân8217;a bir kara kış çöker ki sormayın. Ortalık nasıl sis, nasıl duman? Bırakın hilali, gök bulunmaz. İyi de Şevval girmiş midir acaba? Öyle ya Ramazan oruçsuz olmaz, bayram oruçlu olmaz Ulema çare...
Peygamberler, Evliyalar ve Sahabeler 0