Dr bora karaalinde estetik burun yaptıranlar

• Konbuyu başlatan melike öcal
  • Başlangıç tarihi
M

melike öcal

Forum Okuru
Dr bora karaalinde estetik burun yaptıranlar
merhaba melekler mekanı sakinleri size bir sorum olucak. Burun yapım çok çirkin estetik ameliyat olmayı düşünüyorum.Acaba bora karaalide estetik burun ameliyatı olan varmı ? Ameliyat olanlar yeni burnunuzdan memnunmusunuz ?

canım benim erkek arkadaşım bora karaalide estetik burun ameliyatı oldu öyle güzel yapmışki bende şimdi burnumu bora beye yaptırmayı düşünüyorum

merhaba bende eylülde bora beye ameliyat oldum bir kere şunu belirteyim kesinlikle yapmacık bir burun yapmıyor.yaptığı burun çok doğall duruyor kesinlikle tavsiye ediyorum

Benim kuzenim abdulkadir gökselde ameliyat oldu ama dr bora beyle ilgilide çok olumlu yorumlar duydum.bora beyin yaptığı burunları kimse estetik olduğunu anlamıyormuş. Benim merek ettiğim bir şey var acaba burnu estetik olanlar burnunu rahat kaşıyabiliyorlarmı ? Duyduğum kadarıyla pek rahat hareket etmiyorlarmış.Burun düşüyormuş falan gerçeklik payı varmı acaba?

Benim arkadaşım Bora beyde ameliyat oldu ve gayet memnun, söylemediği ssürece estetik olduüu belli olmuyor ama ilk zamanlarda 6 7 ay kaşırken zorluk yaşadı, canı çok acıyordu

Geri