Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:(

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:(
kan ilacı ferrum şurup ferro sanol şurup kan şurubunun yan etkileri ilaçlarının yan etkileri
Oğlum çok iştahsız..geçen sene kan tahlili yaptırdığımda kanı baya düşük çıktı kan şurubu kullandık..geçen sene ferrum fort kullanmıştık hiç bi yan etkisini görmemiştim..bu sene yine kan tahlili yaptırdım ve yina kanı düşük çıktı..dr.da ferro sanol diye bi şurup verdi..şuan şişesi yarım halada kullanıyorum ama oğlumun ön dişleri siyahlaştı..yani çürük gibi değilde dişlerinin üzeri siyah kalemle sanki boyanmış gibi..
hanımlar içinizde bu şuruptan kullanan ve başına bu şekilde bişey gelen oldumu..ilaçı bırakınca inşallah gecer..oğlumun dişlerini görünce çok üzülüyorum..yavrum oda ne yerse dişini fırcalıyo çürüyecek diye..mesaj yazarsanız sevinirim..sağlıcakla kalın.:(

Ce: Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:(

gecmis olsun canim,ins en kisa zamanda oglun iyilesir doktor ihmal etme,sevgilerle arkadasim

nisancım saol canım.ihmal etmedim şuan btii yaklaşık 2 hafta oldu biteli şuruplar ama hala karartı gitmedi:(

gider ins canim,eger rahatsiz edici bir durum yoksa sagligi iiyise dert etme,

saol nisancım..sana rep attım esaj attım ama cevabını yazmadın:(

bak güli bende kullandım gyno ferro senoldan am böyle bişe olmadı seninki başka bişeyden olmasın canım bence doktora danış

canım valla bimiyorum bende önceden kullanmıştım bişey olmamıştı..şimdi böyle oldu..bi ara götürecem inşallah annemler felan biliyorsun buara baya yoğunum..

tamam canım anlıyorum seni ama çokta kulaktan tutma götür oğluşunu öp benim için onu

esenacım saol canım..inşallah en yakın zamanda götürecem..

hadi üzme kendini canım allah sevenlerini sana bağışlasın

Geri