Dua...

Dua...
Ya Rab. bizlere Hz İbrahim as. teslimiyetini,
Hz Eyyub ve Yakup as.. sabrını,

Hz Yusuf as. iffetini... Hz Muhammed sav merhametini ve güzel ahlakını bizlere nasip eyle..
Kuran Ahlakıyla ahlaklandır..
Kuran-ı bize, bizi ona aç inş..
amin..
alıntı

Dua ederken elleri ters çevirmek hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz  bir  dua var mi Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz bir dua var mi
Sevgili arkadaşlar nişanlımla ayrıldık geri dönmesi için ne okuyabilirim lütfen yardimci olacaklar cevaplasın
Soru-Cevap 1
Duaların sonunda Sadakallahülazim demek doğru mu ? Duaların sonunda Sadakallahülazim demek doğru mu ?
Kuran-ı Kerim okunup bittikten sonra yada okudugumuz sureler sonunda sadakallahülazim dememizin uygun olmadıgını duydum lütfen konu hakkında bilgi verirmisiniz
Soru-Cevap 1
Sevgilim hapiste ona kavuşmak için dua istiyorum Sevgilim hapiste ona kavuşmak için dua istiyorum
Arkadaşlar duayaihtiyacım var sevgilim 9aydir hapiste zor dönemler yaşıyorum bildiğiniz kavuşmak için neyi okumaliyim
Kadınlar ve Erkekler 1
Alkolü bırakmak için bir dua varmı ? Alkolü bırakmak için bir dua varmı ?
Merhaba Hocam . Benim erkek kardeşim sürekli alkol alıyor alkol bağımlısı diyebiliriz. Alkol almadan güne başlamıyor. Eskiden Ramazanda içmezdi şimdi sürekli içmeye başladı. Aslında çok inanlı bir çocuk. İçmediği zamanlar oturur kuranı kerim...
Dini sorularınız ve cevapları 0
Dua ederken elleri ters çevirmek Dua ederken elleri ters çevirmek
Merhaba size saçma gelecek belki ama çok merak ediyorum. Bazı insanlar namazda dua ederken ellerini ters düz ediyor çeviriyor . Bunun bir anlamı varmı ?
Dini sorularınız ve cevapları 1