Dua...

Dua...
Ya Rab. bizlere Hz İbrahim as. teslimiyetini,
Hz Eyyub ve Yakup as.. sabrını,

Hz Yusuf as. iffetini... Hz Muhammed sav merhametini ve güzel ahlakını bizlere nasip eyle..
Kuran Ahlakıyla ahlaklandır..
Kuran-ı bize, bizi ona aç inş..
amin..
alıntı

Dua etmenin usül ve adabı. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Alkolü bırakmak için bir dua varmı ? Alkolü bırakmak için bir dua varmı ?
Merhaba Hocam . Benim erkek kardeşim sürekli alkol alıyor alkol bağımlısı diyebiliriz. Alkol almadan güne başlamıyor. Eskiden Ramazanda içmezdi şimdi sürekli içmeye başladı. Aslında çok inanlı bir çocuk. İçmediği zamanlar oturur kuranı kerim...
Dini sorularınız ve cevapları 0
Dua ederken elleri ters çevirmek Dua ederken elleri ters çevirmek
Merhaba size saçma gelecek belki ama çok merak ediyorum. Bazı insanlar namazda dua ederken ellerini ters düz ediyor çeviriyor . Bunun bir anlamı varmı ?
Dini sorularınız ve cevapları 1
Kudüs İçin Dua Kudüs İçin Dua
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ’in ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne. وَمَا تَوْفِيقِي إِلاَّ...
Dua Ayetler Hadis 0
Dua okurken çok esniyorum bu neden oluyor Dua okurken çok esniyorum bu neden oluyor
Ben dua okurken çok esniyorum. Esnemekten bazen dua bile edemiyorum ne yapmam gerek dualarim sanki esneyince kabul olmayacak gibi geliyor çok mu günahkarım acaba ondan mi.
Bilmedikleriniz 1
Dua etmenin usül ve adabı. Dua etmenin usül ve adabı.
Dua, kulun Cenabı Hakk’a ubudiyetini arz etmesi ve ondan Dünya ve ahiret de ilgili dilekte bulunmasıdır Dua, kişinin Allah’a kul olduğunu idrak etmesi ve bu inancını ilahi huzurda itirafta bulunmasıdır. 79639 Yüce...
Tüm İslami Bilgiler 2