Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
okurken cok duygulandım ..
ilk konu acıldıgında dua etmeden önce düzelicek iyileşicek diyerek dua etmeye baslamıstım.
:)
negatif düsünmek istemem hiçbir zaamaan veeee sonuc cok güzel cok sevindim allah herkese acil sifalar versin rüyam :)

Allah'ıma cok şükürler olsun sonunda bize istediğimiz haberi verdin Rüyamm dualarımız kabul oldu cokk mutluyum inanki insallah daha da iyi,sağlıklı olacaksın.daha iyi haberler vereceksin bize seni cooookkkk seviyoruz ..Azimle,inancla bu hastaliğin üstesinden geldin..Dualarım seninle rüyamm hiç bir zaman moralini bozma hep yüksek tut moralini.hep yanındayız o kadar cok sevenin var ki..tekrar gecmiş olsun canımm
Evet canım haklısın :) Çok şükür, o kadar evenim var ki, karanlığıma ışık doğdu :) Çok tşk ederim birtanem :kiss:

Rüyam canımmmmmmm...

Çok sevindim inan....Ama yürekten inanıyordum buna...İyileşeceğini hissediyordum...Kurban olduğum Allah dualarımızı kabul etti...Tamamen iyileşip geleceğine de çok inanıyorum...çok güçlüsün Rüyam çoookkk....

Seni çok seviyorum...

İnşallah canım az kaldı inş, tamamen bitecek çilem :)

Ben gücümü sizin dualarınızdan aldım birtanem :)

Bende seni çok seviyorum :kiss:

birtanemm benimmm cokkk kötüü oldum yazını okuyunca mutluluktann aglamakk buu oluyor herhaldee...:cry:
oyy rüyam benimm kurban olurum kızzz ben sanaa canımm...
herşey gececkk dayan be rüyam dayan herşeyyy cok daha ii olacak buna bütün benliğimle inanıyorum....
iyikii varsınn rüyammm senii kocaman öpüyorummm benn kocaman hemde....:dancing:

Benim ince fikirli, düşünceli arkadaşım :) Her gün moral deposu ve sevgi dolu msjlarınla bana mutluluk verdin. Çok tşk ederim birtanem:kiss

Bende seni kokulu kokulu kocaman öpüyorum :kiss:

çok sevindim ve çok duygulandım rabbim tüm hastalara şifa versin çok sevindim gerçekten daha iyi olman dileğiyle :)

Amin HURHUR'cum amin... Rab bütün şifa bekleyenlere şifa versin. ALLAH hiç kimseyi sağlığı ile sınamasın inş...

Çok tşk ederim canım :kiss:

Sevgili Rüyam
güzel haberine çok sevindim :humble:
Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca hersey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu Duallarimi sana gönderiyorum... Gecmis olsun.

Tülay

Haklısın... Herşeyin tek ilacı sevgi. Sevilmek kadar güzel bir duygu yokmuş canım. Ben bunu sizlerin sayesinde yaşadım. Dilerim ki sizin de böyle çok sevenleriniz olur :)

Çok çok tşk ederim Tülay'cım :kiss:

Rüyam canım biz senin nekadar güçlü olduğunu bu hastalığı Allah'ın izniyle atlatacağını biliyorduk...Ve sonunda gerçek oldu Rabbim dualarımızı kabul etti bu hastalığı atlattın... İnanıyorum ki çok daha iyi olucaksın...

Seni seviyoruz....

Evet zoru başardım ama bir gerçek var ki benim gücüme güç katan sizlerin sevgisi, ilgisi ve en önemlisi o dualarınız oldu. Ben kendi gücüme sizden aldığım gücüde kattım ve öyle savaştım kazandım.

Biliyorum en kısa zamanda hepsi bitecek, yine eski ben olacağım ama ömrüm yettiğincede sizlerin bu ilgisini, sevgisini unutmayacam...

Benim vefalı, kaliteli arkadaşım, bende seni, sizi çok seviyorum :kiss:

okurken cok duygulandım ..
ilk konu acıldıgında dua etmeden önce düzelicek iyileşicek diyerek dua etmeye baslamıstım.
:)
negatif düsünmek istemem hiçbir zaamaan veeee sonuc cok güzel cok sevindim allah herkese acil sifalar versin rüyam :)

Çok tşk ederim canım. Zaten bu mutluluk ve umut sizlerin pozitif enerjisinden alınarak başarı kazandı :)

Binlerce, milyonlarca tşk ederim. :kiss:Sanada dua eden çok olsun tatlım.

Çok geçmişler olsun Rüya kardeşim, bu tür geçmeyen hastaıkları bende iyi bilirim, ilaçlar, iğneler, acaba ...mi olucam, ... mi olucam, yoksa ........! (.... kısımları yazmak içimden gelmedi) ama dediğin gibi bazen dualırın gücü, bazende Rabbimizin bize bahşettiği hediye hayatlar sayesinde kurtuluruz yada herşey eskisinden daha iyiye gitmeye başlar, sınav dünyası bu dünya, hastalıkta bizim için, sağlıkta, sen bu sınavını rabbine sığınarak aşma yoluna girdin ve yüce Allahım elini boş çevirmemiş işte.. Allahım bunda sonra onulmaz dertlere düşürüp çare aratmasın kimselere, sanada, banada tüm insanlara da.... Tekrar takrar geçmişler olsun diiyorum ve asla üzerine hastalık kondurma en büyük terapi bu, kendine hastalığı yakıştırma, düşüncende dahi olsa yaklaştırma, hehp iyi düşün ve hatta mümkün olduğunca unut canım benim...

Geri